Zestaw pełna ochrona plus z inteligentnym domem Czarny

kod: 9617
zł 4493,19
Na stanie
 • Gwarancyjna obsługa
 • Dodawanie według QR- kodu
 • Rozszerzenie systemu
 • Połączenie za pomocą WiFi
Pokaż wszystko
 • Zestaw Ajax pełna ochrona plus z inteligentnym domem (chroni przed włamaniem, pożarem i umożliwia rozbudowę inteligentnego domu)

   

   

  Czy jest możliwość kontroli wszystkich urządzeń w domu z poziomu aplikacji?

   

  Rozwiązanie?

   

  Inteligentna wtyczka Ajax znajdująca się w zestawie podstawowej ochrony plus z inteligentnym domem pozwala w łatwy sposób kontrolować wszystkie urządzenia, które są do niej podłączone. Dzięki wtyczce z pomocą aplikacji możesz wyznaczać rolę (scenariusze) dla poszczególnych urządzeń: sterować roletami, tak aby podnosiły się bądź opuszczały samoczynnie w zależności od pory dnia i nocy, ustawiać ogrzewanie na odpowiednim poziomie, czy też włączać lub wyłączać oświetlenie kiedy wracasz albo wychodzisz z domu.

   

  Czy jest urządzenie, które pełni funkcje inteligentnego domu oraz funkcje alarmu?

   

  Rozwiązanie?

   

  Naturalnie że tak! Zestaw Ajax podstawowa ochrona plus z inteligentnym domem wyposażony został w bezprzewodowy pilot do scenariuszy z funkcją przycisku alarmowego. To innowacyjne urządzenie pozwala sterować wszystkimi urządzeniami gospodarstwa domowego za pomocą jednego kliknięcia. Bez względu na to gdzie się znajdujesz możesz w łatwy sposób włączyć bądź wyłączyć światła w ogrodzie, podnieść alarm w przypadku zagrożenia, zamykać bądź otwierać bramę. Możliwości jest mnóstwo i tylko od ciebie zależy jak je wykorzystasz.

   

  W jaki sposób mogę zabezpieczyć swoje mieszkanie przed zalaniem?

   

  Rozwiązanie?

   

  Zestaw Ajax Zestaw Ajax podstawowa ochrona plus z inteligentnym domem posiada w zestawie bezprzewodowy przekaźnik mocy z pomiarem zużycia energii Ajax WallSwitch, który po podłączeniu do kanalizacji wewnątrz domu, w razie zagrożenia będzie w stanie podjąć odpowiednie kroki. Wszystkie zawory zostaną automatycznie zamknięte, a Ty uzyskasz błyskawiczną informację o zaistniałej sytuacji za pomocą alertów bezpieczeństwa z poziomu aplikacji.

   

   

  Czy zależy Ci na systemie bezpieczeństwa, który spełni Twoje oczekiwania? Decydując się zestaw podstawowej ochrony Ajax możesz to uzyskać w łatwy sposób. 

   

  Czy Twój dom posiada mnóstwo drzwi, które mogą stać się łatwym celem na drodze do Twojego mienia? Drzwi jako element konstrukcyjny domu, to miejsce narażone w największym stopniu na działania potencjalnego włamywacza, dlatego warto zabezpieczyć je w odpowiedni sposób.

   

  Rozwiązanie?

   

  W zestawie ochrony Ajax znajduje się czujnik Ajax DoorProtect, który dzięki wysokiej klasy Brytyjskim Hi - End’owym kontaktronom na które działa pole magnetyczne, potrafi wykryć czy nasze drzwi czy okno zostało otwarte. Dzięki temu w łatwy i co najważniejsze w szybki sposób zostaniesz powiadomiony o pierwszych oznakach naruszenia danego pomieszczenia przez wyważone drzwi lub rozbite okno. Urządzenie działa na wbudowanej baterii do 7 lat, tak więc nie musisz się martwi o jego żywotność. 

   

  Czy zastanawiałeś się co się stanie jeśli złodziej lub włamywacz przekroczy próg Twojego domu lub mieszkania? Bez obaw!

   

  Zestaw ochrony Ajax posiada na wyposażeniu bezprzewodowy czujnik ruchu, który powiadamia właściciela o pierwszych oznakach wtargnięcia do domu lub biura. Wystarczy przymocować czujnik do ściany pod drzwiami i innymi miejscami w których istnieje prawdopodobieństwo wejścia osoby niepożądanej. Czujnik wykorzystuje technologię podczerwieni, która jest bardzo skuteczna. Jednocześnie wbudowany algorytm zapobiega uruchamianiu fałszywych alarmów, dzięki czemu zaśniesz bez obawy o to, że Twoj pupil uruchomi alarm, poniewaz czujnik jest odporny na zwierzęta o wadze do 20 kg i wzroście do 50 cm zarówno latem jak i zimą. 

   

  Co się stanie kiedy nie będzie mnie w domu a ktoś będzie chciał wtargnąć do mojego domu lub mieszkania? Czy zostanę o tym powiadomiony/a? Co jeśli nie zdążę wrócić do domu na czas, czy mój dobytek zostanie skradziony? I czy wszystkie urządzenia mogą działać jednocześnie?

   

  Spokojnie! Wszystkie urządzenia systemu bezpieczeństwa Ajax podłączane są do jednej centrali, która znajduję się w zestawie. Ona kontroluje przesył danych ze wszystkich czujników oraz koordynuje ich działania na dużej powierzchni, dlatego czujniki mogą się znajdować w całym domu na wszystkich piętrach bez obaw o utratę łączności z centralą. Jeśli jakieś urządzenie wykryje niepożądane działanie, wówczas prześle sygnał do centrali a ona prześle sygnał do Ciebie wyświetlając raport w aplikacji mobilnej, która jest darmowa i można ją bez problemu zainstalować zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na smartfonie. Oprócz Ciebie informacje uzyska także firma ochroniarska, która od razu ruszy na miejsce zdarzenia udaremniając działania złodziei i włamywaczy. 

   

  Co jeśli podczas snu ktoś wtargnie do mojego domu a ja mam ograniczoną ilość czasu na reakcje?

   

  Rozwiązanie?

   

  Przycisk alarmowy Ajax SpaceControl, który jednym kliknięciem wysyła sygnał do centrali a ona powiadamia firmę ochroniarską, która błyskawicznie przybędzie na pomoc. Urządzenie posiada zasięg do 1300 m od centrali, dlatego przycisk można mieć zawsze przy sobie przebywając nie tylko w domu ale także na posesji. 

   

  Chcę zamontować system bezpieczeństwa w swoim nowym domu/mieszkaniu, ale obawiam się skomplikowanego montażu, a nie chcę od nowa malować ścian.

   

  Rozwiązanie?

   

  Wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemów Ajax wykorzystują innowacyjny system montażu, który jest w pełni bezinwazyjny dla Twoich ścian. Za pomocą dwóch niewielkich wkrętów wystarczy zamontować na ścianie panel mocujący, który łączy urządzenie, następnie za pomocą aplikacji zeskanować kod QR i przypisać czujnik do jednego z pokoi. I to wszystko! Prawda że proste? 

   

  W jaki sposób skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza jeśli akurat nie mam mnie w domu?

   

  Rozwiązanie?

   

  Sygnały alarmowe mogą być skuteczną bronią w walce z zagrożeniami. Bezprzewodowa syrena wewnętrzna Ajax HomeSiren, skutecznie informuje o zagrożeniu ale także odstrasza potencjalnych złodziei. Taka syrena poinformuje nie tylko Ciebie jako właściciela ale też wszystkich w pobliżu. Syrena Ajax HomeSiren posiada ochronę przed zakłóceniem szyfrowania kanałów i komunikacji, dzięki czemu w razie zagrożenia powiadomią o nim. 

   

  Jak mogę zabezpieczyć swój dom/mieszkanie przed pożarem?

   

  Rozwiązanie?

   

  W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zestaw Ajax pełna ochrona, gdzie wśród urządzeń znajdziemy także czujnik dymu i ciepła, który od razu poinformuje nas uruchamiając syrenę  jeśli w jakimś miejscu nagle pojawi się dym albo jeśli nagle wzrośnie temperatura i to w odległości do 1300 metrów od głównej centrali, dzięki czemu możemy ją też podłączyć poza domem, na przykład w garażu. 

   

  Co jeśli zostawiłam włączoną pralkę która uległa awarii a akurat znajduje się piętro niżej u koleżanki? Czy zaleje nam mieszkanie? 

   

  Rozwiązanie?

   

  Otóż nic podobnego, jeśli wyposażysz się w zestaw Ajax pełna ochrona, który posiada w zestawie czujnik zalania Ajax LeaksProtect. Czujnik ten wystarczy położyć w miejscu gdzie istnieje ryzyko wycieku wody. Urządzenie wykryje pierwsze oznaki zalania, gdy tylko woda dostanie się na jedną z czterech par styków na spodzie czujnika. Kiedy tak się stanie urządzenie automatycznie zakręci zawory dostarczające wodę do danego urządzenia (pralka, zmywarka).

   

  Cena zestawów jest bardzo atrakcyjna w stosunku do konkurencji a jak wypada pod względem  jakości? 

   

  Marka Ajax  jest najczęściej nagradzanym bezprzewodowym systemem bezpieczeństwa w Europie, posiadającym na swoim koncie takie wyróżnienia jak: 

   

   “The Best Innovative Product” - nagroda dla najbardziej innowacyjnego produktu, przyznana na międzynarodowej wystawie bezpieczeństwa Securika w Moskwie. “Intruder Alarm of the Year” przyznana na Security & Fire Excellence Awards - dla najlepszego produktu roku 2017. A także pozycja finalisty na wiodącym w Europie, międzynarodowym zintegrowanym wydarzeniu bezpieczeństwa IFSEC.

   

  Dodatkowo wszystkie produkty marki Ajax, posiadają certyfikatyEN 50131 Grade 2, przyznawane systemem spełniającym najwyższe i najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.  

   

  Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Plus

   

  • Połączenie za pomocą Wi-Fi, 3G i Ethernet
  • Obsługa 2 kart-SIM
  • Możliwość podłączenia aż 150 czujników
  • 16 godzin pracy na baterii

   

  Hub - kluczowy element systemu Ajax. Urządzenie kontroluje działanie wszystkich czujników Ajax i natychmiast wysyła alarm do właściciela i CMS firmy ochroniarskiej.

  To mózg systemu bezpieczeństwa Ajax. Za pomocą naszego protokołu radiowego “Jaweller” (który działa w częstotliwości 868.0 - 868.6 MHz, przesyłając sygnał z urządzeń oddalonych o 2000 m), możesz w skuteczny sposób chronić każde pomieszczenie. Ajax Hub ocenia zagrożenia, eliminuje fałszywe alarmy oraz informuje o realnym niebezpieczeństwie, wysyłając powiadomienia na Twojego smartfona oraz do firmy ochroniarskiej. 

   

   

   

  Zasada działania

   

  Centrala zbiera informacje ze wszystkich urządzeń wchodzących w skład inteligentnego systemu bezpieczeństwa Ajax z funkcją “inteligentnego domu”, a następnie analizuje dane, a w przypadku alarmu powiadamia właściciela systemu za pomocą aplikacji i centralną stację monitorowania w zaledwie kilka milisekund.

   

   

  Bezpieczna automatyzacja domu i biura

   

  Zwiększ potencjał swojego systemu bezpieczeństwa dzięki scenariuszom aktywnej ochrony przed wykrytymi zagrożeniami, i automatyzacji urządzeń gospodarstwa domowego. 

  Ustaw aktywację trybu nocnego zgodnie z harmonogramem; automatycznie wyłącz wszystkie światła, jednocześnie uzbrajając system bezpieczeństwa; zaprogramuj światła zewnętrzne tak, aby w momencie wykrycia potencjalnego zagrożenia przez zewnętrzny czujnik ruchu, uruchomiły się samoczynnie. Z pomocą aplikacji możemy wyznaczać rolę (scenariusze) dla poszczególnych urządzeń: sterować roletami, tak aby podnosiły się bądź opuszczały samoczynnie w zależności od pory dnia i nocy, ustawiać ogrzewanie na odpowiednim poziomie, czy też włączać lub wyłączać oświetlenie kiedy wracamy albo wychodzimy z domu.

  System kontynuuje wykonywanie scenariuszy, nawet jeśli utracone zostanie połączenie z Ajax Cloud.

   

   

  Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect

   

    • Działa do 5 lat bez wymiany baterii

    • Ignoruje koty i psy o wadze do 20 kg i wzroście do 50 cm

    • Dokładnie wykrywa ruch w warunkach cieplnych, nawet w temperaturze + 40 ° С

   

  Bezprzewodowy czujnik ruchu, który powiadamia właściciela o pierwszych oznakach wtargnięcia do domu lub biura. Detektor jest przymocowany do ściany przed drzwiami i innymi miejscami, w których istnieje prawdopodobieństwo wejścia osoby niepożądanej.

   

   

  Zasada działania

   

  Urządzenie wykrywa obecność człowieka na podstawie poziomu podczerwieni za pomocą pasywnego czujnika podczerwieni. Otrzymane dane są przetwarzane cyfrowo w celu uniknięcia fałszywych alarmów.

   

  Urządzenie automatycznie zwiększa lub zmniejsza czułość czujnika w celu dokładnego wykrycia ruchu podczas upałów i zimna.

   

   

  Łatwy w instalacji 

   

  MotionProtect łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz detektor do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect

   

    • Działa do 7 lat bez wymiany baterii

    • Dodatkowe rozszerzenie umożliwia podłączenie dodatkowych czujek

    • Zawiera magnesy o różnych rozmiarach do montażu na wąskich ramach i ościeżnicach

   

  Bezprzewodowy czujnik otwarcia, który powiadamia o pierwszych oznakach naruszenia danego pomieszczenia przez wyważone drzwi lub rozbite okno. Można go zamontować na wszystkich rodzajach drzwi, w tym na metalowej futrynie.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie wykrywa otwarcie drzwi lub okna za pomocą wysokiej klasy Brytyjskich Hi - End kontaktronów, na które działa pole magnetyczne. Może pracować w trybie nadajnika, wysyłając sygnał z czujnika przewodowego do centrali.

   

   

  Łatwa i prosta instalacja

   

  DoorProtect łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz detektor do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl

   

    • Działa w odległości do 1300 m od centrali na otwartej przestrzeni

    • Wyposażony w przycisk alarmowy 

    • Aktywuje tryb nocny

    • Woła o pomoc w nagłych wypadkach

    • Aktywuje tryby pełnego lub częściowego alarmu

    • Wskazuje wykonanie polecenia  miganiem koloru

   

  Czteroprzyciskowy pilot steruje trybami systemu w pomieszczeniu. Wysyłany sygnał jest zaszyfrowany, co uniemożliwia jego przechwycenie.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie kontroluje tryby bezpieczeństwa i wysyła sygnał alarmowy do centralnej stacji monitorującej, naciskając przycisk napadowy pilota. Uwierzytelnianie zapobiega fałszowaniu urządzenia i fałszywym sygnałom alarmowym.

   

   

  Bezprzewodowy czujnik zalania Ajax LeaksProtect

   

  • Podnosi alarm, gdy tylko woda dostanie się na jedną z czterech par styków

  • Wyłącza się, gdy obszar wysycha i anuluje alarm

  • Czujnik montuje się, umieszczając go na podłodze w obszarach możliwego dopływu wody

  • Działa w odległości do 1300 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Wczesne wykrywanie zalania

  • Sprawdza ponownie wilgotność przed wysłaniem alarmu

   

  Bezprzewodowy czujnik zalania w milisekundach wykrywa pierwsze oznaki zalania. Montowany bez użycia narzędzi.

   

   

  Zasada działania

   

  Urządzenie wykrywa pierwsze oznaki zalania, gdy tylko woda dostanie się na jedną z czterech par styków na spodzie czujnika. Urządzenie ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​jest całkowicie odporne przed kurzem i wilgocią.

   

   

  Instalacja i konfiguracja

   

  Można go zainstalować w ciągu jednej minuty. Czujnik musi być umieszczony na podłodze pod pralką, zmywarką, wanną lub grzejnikiem.

   

   

  Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren

   

  • Działa w odległości do 2000 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Konfigurowalny poziom dźwięku i długość alarmu podczas aktywacji czujki (81–105 dB)

  • Wskazuje stan uzbrojenia / rozbrojenia za pomocą wbudowanej diody LED

  • Zasilany przez wbudowane baterie

  • W razie potrzeby do syreny można podłączyć zewnętrzną diodę LED

   

  Sygnalizator wewnętrzny głośno informuje o wykryciu wlamania. Montowany w pomieszczeniu, pozwala ostrzec przed niebezpieczeństwem lub przestraszyć intruzów.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie powiadamia o aktywacji czujki sygnałem alarmowym. Poziom dźwięku i długość alarmu można ustawić za pomocą aplikacji mobilnej.

  Dostępne jest złącze dla zewnętrznej diody LED. Można go zamontować poza mieszkaniem lub biurem, aby monitorować stan systemu bezpieczeństwa.

   

   

  Łatwa i prosta instalacja

   

  HomeSiren łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz czujnik do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Bezprzewodowy czujnik dymu i ciepła z wbudowanym sygnalizatorem Ajax FireProtect

   

  • Działa w odległości do 1300 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Informuje o wykryciu dymu

  • Rejestruje dym i gwałtowne skoki temperatury w pomieszczeniu

  • Może działać niezależnie od centrali Ajax Hub, powiadamiając o zagrożeniu za pomocą wbudowanej syreny

  • Urządzenie niezależnie testuje komorę dymową i szybko powiadamia o prawdopodobieństwu zaczadzenia

  • Kilka czujników w systemie sygnalizuje synchronicznie o zagrożeniu

  • Funkcja drzemki alarmu dla podwójnego sprawdzania dymu

   

  Czujnik pożarowy z czujnikiem temperatury monitoruje bezpieczeństwo pomieszczenia przez całą dobę i natychmiast informuje o pojawieniu dymu i gwaltownego wzrostu temperatury.

   

   

  Zasady działania

   

  Urządzenie wykrywa dym za pomocą aparatu z czujnikiem fotoelektrycznym. Jeśli nie wydziela się dym, dodatkowy czujnik rejestruje wzrost temperatury w pomieszczeniu. Może działać niezależnie od koncentratora, emitując alarm pożarowy za pomocą wbudowanej syreny. Kilka czujek jednocześnie sygnalizuje alarm.

   

   

  Łatwa i prosta instalacja

   

  FireProtect łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz czujnik do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Bezprzewodowy przekaźnik mocy z pomiarem zużycia energii Ajax WallSwitch

   

  • Pracuje w odległości do 1000 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej urządzenie włącza i wyłącza urządzenia gospodarstwa domowego

  • Urządzenie wyłącza się automatycznie podczas przeciążenia, skoku napięcia i przegrzania

  • Informacje na temat zużycia energii są dostępne w aplikacji mobilnej

   

  Przekaźnik umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami domowymi. Służy do włączania i wyłączania żelazek, bram garażowych, podgrzewaczy wody.

   

  Sposób działania:

   

  Urządzenie kontroluje zasilanie elektryczne za pomocą przekaźnika, który zamyka i otwiera sieć zasilającą. Działa w sieci 110 V i 220 V. Miernik pokazuje zużycie energii w czasie rzeczywistym.

   

   

   

  Automatyzacja bezpiecznego domu i biura

   

  Zwiększ potencjał swojego systemu bezpieczeństwa Ajax za pomocą scenariuszy, aby aktywnie przeciwstawić się zagrożeniom, które wykrywa system i zautomatyzować swoje procedury. Ustaw zgodnie z harmonogramem aktywację trybu nocnego; wyłącz wszystkie światła biurowe automatycznie przez uzbrajanie systemu; zaprogramuj reflektory aby włączały się po uruchomieniu zewnętrznego czujnika ruchu; lub zainstaluj automatyczny system przeciwzalaniowy System nadal wykonuje scenariusze nawet w przypadku utraty połączenia z serwerem Ajax Cloud.

   

   

  Bezprzewodowe inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii Ajax Socket

   

  • Pracuje w odległości do 1000 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń za pośrednictwem aplikacji

  • Oblicza zużycie energii elektrycznej

  • Chroni urządzenia przed przeciążeniem i zwarciem

   

  Gniazdo upraszcza zarządzanie urządzeniami domowymi. Inteligentne gniazda odbiera polecenia za pośrednictwem aplikacji i dostarcza lub rozłącza zasilanie urządzeń elektrycznych.

   

   

  Wszystko będzie gotowe na Twój powrót do domu

   

  Wrócisz do domu, aby cieszyć się komfortowym klimatem i przytulną atmosferą przez cały rok. Włącz urządzenia grzewcze zimą i klimatyzator latem. Uruchom nawilżacz powietrza i podgrzej wodę do kąpieli. Wystarczy kilka dotknięć w aplikacji w drodze do domu.

   

   

  Nigdy więcej zmartwień o pozostawienie włączonego żelazka

   

  Po wyjściu z domu zamknij drzwi i uzbrój system. Wszystkie najbardziej energochłonne i niebezpieczne urządzenia zostaną automatycznie wyłączone: podgrzewacz wody, telewizor i komputer, dzięki czemu zmniejszysz swoje rachunki za prąd. 

   

   

  Zwiększenie komfortu i wygody

   

  Nigdy więcej kłopotów i zmartwień. Gniazdo włącza czajnik i restartuje router bez konieczności opuszczania kanapy. Aktywuj tryb nocny przed snem i, jak za pomocą magii, zgasną światła w domu i wszystkie urządzenia zostaną wyłączone.

   

   

  Nie blokuje sąsiednich gniazd

   

  Sprawiliśmy, że Socket jest tak kompaktowy i wszechstronny, jak to możliwe. Jest kompatybilny z gniazdkami elektrycznymi UE, blokami przedłużającymi i popularnymi wtyczkami z wieloma gniazdami. Jednocześnie nie blokuje sąsiednich gniazd.

   

   

  Identyfikuje o zużyciach prądu

   

  Gniazdo informuje o urządzeniach zużywających najwięcej energii. Gdy tylko urządzenie zacznie zużywać prąd, pierścień LED Socket zmienia kolor w czasie rzeczywistym.

   

   

  Zgodny z normami bezpieczeństwa elektrycznego

   

  Gniazdo jest zgodne ze standardami urządzeń elektrycznych, zapewniając bezpieczeństwo. Każda inteligentna wtyczka jest w pełni testowana pod kątem jakości materiałów, wpływu przegrzania i zdolności do pracy pod obciążeniem przez długi czas.

   

   

  Bezprzewodowy przycisk alarmowy / pilot do scenariuszy Ajax Button

   

  • Ochrona przed przypadkowym kliknięciem

  • Gotowy do pracy po wyjęciu z pudełka przez okres do 5 lat

  • Zasięg komunikacji do 1300 m

  • Chroniony przed kurzem i zalaniem

   

  Bezprzewodowy przycisk alarmowy / pilot do scenariuszy

   

   

  Tryb paniki

   

  Naciśnij przycisk paniki, aby natychmiast wezwać patrol firmy ochroniarskiej i ostrzec wszystkich użytkowników systemu o niebezpieczeństwie.

   

   

  Podnieś alarm

   

  Dom jednorodzinny. Dźwięk tłuczonego szkła i nieznane głosy budzą właścicieli w środku nocy. Zamiast złapać włamywacza, naciskają przycisk, aby patrol ochrony poradził sobie ze złodziejami.

   

   

  Wezwij posiłki

   

  Strażnik patroluje okolicę. Ktoś łapie go od tyłu i zakrywa usta. Strażnik nie może wezwać pomocy - trudna sytuacja. Ale jedno kliknięcie przycisku paniki wysyła patrol w jego stronę.

   

   

  Zapobieganie napadom

   

  Włamywacz żąda włożenia pieniędzy do torby. Kasjer otwiera posłusznie kasę. Jego palce dyskretnie naciskają przycisk, aby podnieść cichy alarm. Rabuś nie opuści sklepu z gotówką.

   

   

  Chroń dzieci

   

  Dzwoni dzwonek do drzwi. Nieznajomy nalega na jego wpuszczenie. Dzieci są same w domu. Wiedzą, że nie powinny otwierać drzwi i natychmiast naciskają przycisk. System Ajax jednocześnie uruchamia syrenę i ostrzega rodziców oraz firmę ochroniarską.

   

   

  Tryb sterowania

   

  Wyłącz światła, włącz sprzęt AGD, opuść rolety lub otwórz bramę jednym kliknięciem. Przycisk jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci kontrolować systemy Twojego “inteligentnego domu”.

   

   

  Automatyzuj rutynowe działania

   

  Kliknij przycisk podczas zamykania sklepu na noc. Znajduje się tuż przy drzwiach wejściowych, dzięki czemu w łatwy sposób można kontrolować wszystkie systemy zabezpieczeń. Wyłącz światła w domu, oświetlenie witryn sklepowych i wszystkie żarówki jednocześnie. Następnego ranka kliknij jeszcze raz, aby przygotować firmę na przyjęcie nowych klientów.

   

   

  Otwieraj bramy

   

  Przymocuj przycisk do deski rozdzielczej, aby kontrolować zamykanie oraz otwieranie bram bezpośrednio z samochodu, bez konieczności opuszczania pojazdu.

   

   

  Zamknij okna i drzwi

   

  Naciśnij raz przycisk, aby aktywować tryb twierdzy: opuść rolety i aktywuj wszystkie elektryczne zamki. Naciśnij i przytrzymaj, aby włączyć oświetlenie nocne.

   

   

  Komfort życia

   

  Zainstaluj Ajax Button przy łóżku dziecka, aby mogło łatwo włączyć przyciemniane oświetlenie w drodze do łazienki lub sypialni rodzica.

   

   

  Gwarancja pełnej ochrony

   

  Przycisk alarmowy Ajax komunikuje się z hubem za pomocą protokołu radiowego Jeweler na odległości do 1300 m. Gdy wygeneruje alarm, zobaczysz zielone mrugnięcie. Jeweler szyfruje wszystkie przesłane dane. W przypadku zakłóceń sygnału radiowego, system Ajax przełącza częstotliwość radiową i powiadamia Ciebie, a także firmę ochroniarską, o zaistniałej sytuacji.

   

  • Funkcja czujnika ruchu
   • Marka producenta
    Ajax
   • Element wrażliwy:
    czujka piroelektryczna
   • rodzaj montażu
    naścienny
   • zasięg detekcji ruchu
    12 m
   • Kąt detekcji poziomej
    88,5°
   • Kąt detekcji pionowej
    80°
   • Odporna na zwierzęta o masie
    do 20 kg
   • Wysokość instalacji
    2,4 m
   • Zabezpieczenie antysabotażowe
    posiada
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz w zależności od regionu sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0⁰C – + 50⁰C
   • Wilgotność pracy
    do 80%
   • Wymiary
    110х65x50 мм
   • Waga
    86 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Typ baterii zasilającej
    bateria CR123A
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Dodatkowe funkcje
    Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES
  • Charakterystyka czujnika otwarcia
   • Marka producenta
    Ajax
   • Model
    DoorProtect
   • Próg zadziałania
    2 centymetry
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz zależy od kraju sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Typ baterii zasilającej
    bateria typu CR123A
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0°С~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 80%
   • Wymiary
    Ø20 х 90 мм
   • Waga
    29 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Możliwość montażu do metalowych drzwi, bramy
    nie ma
   • Dodatkowo
    Dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami Samoregulująca moc wyjściowa RF — do 25 mW Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES Czas komunikacji pomiędzy centralą a czujnikiem - 12 - 300 s; Wielokanałowa technologia przemiennej częstotliwości;
   • Rodzaj mocowania
    nakładany
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
  • Funkcja pęku kluczy
   • Marka producenta
    Ajax
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Ilość przycisków
    4
   • Wyposażenie w przycisk alarmowy
    posiada
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    1000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz zależy od kraju sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego pilota
    20 mW
   • Typ baterii zasilającej
    bateria CR2032
   • Czas pracy pilota bez konieczności wymiany baterii
    do 5 lat
   • Zakres temperatur pracy
    -20°С ~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 90%
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Wymiary
    65 х 37 х 10 мм
   • Gwarancja
    24 mies,
  • Funkcja syreny
   • Marka producenta
    Ajax
   • Sposób ogłoszenia alarmu
    akustyczny
   • Głośność alarmu
    81-97 dB
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz w zależności od regionu sprzedaży
   • Zakres temperatur pracy
    0°С ~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 75%
   • Materiał obudowy
    plastik
   • Wymiary
    75х75,6х26,6 мм
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Obecność wbudowanej baterii
    jest
   • Termin pracy syreny od jednej baterii
    do 5 lat
   • Ładowanie od słońca
    nie ma
   • Zabezpieczenie antysabotażowe
    posiada
   • Dwustronne połączenie z centralą
    jest
   • Moc przekaźnika
    25 mW
   • Waga
    96 g.
   • typ sygnalizatora
    bezprzewodowy
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
  • Funkcja klawiatury
   • Marka producenta
    Ajax
   • Typ klawiatury
    bezprzewodowa
   • Podświetlenie klawiatury
    posiada
   • Robocze napięcie
    3 V DC
   • Wilgotność pracy
    Do 80%
   • Rozmiary
    47 × 35 × 13 mm;
   • Waga
    16 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Generacja
    Ajax drugiej generacji
   • Wyświetlacz
    brak
   • Świetlna indykacja
    posiada
   • Dodatkowe funkcje
    Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES Czas komunikacji pomiędzy centralą a czujnikiem 12 300 s; Wielokanałowa technologia przemiennej częstotliwości;
   • Zakres temperatur pracy
    -10°С ~ +40°С
  • Charakterystyka czujki pożarowej
   • Marka producenta
    Ajax
   • Typ czujki
    fotoelektryczny
   • Czujnik CO
    3 interwały opracowania w zależności od koncentracji CO
   • Głośność alarmu sygnalizatora wbudowanego
    85 dB
   • Modulacja sygnału radiowego czujnika
    ASK
   • Sposób podłączenia do centrali alarmowej
    bezprzewodowy
   • Zakres temperatur pracy
    -10 °С – +55 °С
   • Wilgotność pracy
    do 80%
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Typ sensora
    bezprzewodowa
   • Częstotliwość transmisji
    868 MHz
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Wymiary
    132 × 132 × 31mm;
   • Waga
    220 g
  • Funkcja czujnika zalania
   • Marka producenta
    Ajax
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    100 m
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    10 mW
   • Typ baterii zasilającej
    2 baterii typu AAA
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0°С ~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    do 100%
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Częstotliwość transmisji
    868 MHz
   • Rozmiar
    56х56x14 мм
  • Charakterystyka rośliny
   • Zasilanie
    110-240 V
   • Maksymalna ilość podłączonych urządzeń
    do 100
   • Obsługa monitoringu wizyjnego
    do 10 kamer lub DVR
   • Maksymalna ilość użytkowników
    50
   • Maksymalna ilość pomieszczeń
    50
   • Strefy
    9
   • Podłączenie wzmacniacza sygnału ReX
    do 1
   • Scenariusze inteligentnego domu
    5
   • Kanały komunikacyjne
    ethernet, GSM (850/900/1800/1900 MHz)
   • Czas przekazania sygnału alarmowego
    0,15 s
   • Rodzaje powiadomień
    SMS, call, powiadomienia push
   • Protokoły komunikacyjne do stacji CMS
    contact ID, SIA
   • Czas przekazywania alarmu do stacji CMS
    natychmiastowy
   • System operacyjny
    OS Malevich
   • Wbudowany akumulator
    Li Ion 2 Ah ( praca do 16 godzin na baterii)
   • Zużycie energii z sieci
    10 Wh
   • Protokół radiowy Jeweller
    maksymalna odległość między centralą a czujnikami do 2000
   • Zabezpieczenie przed sabotażem
    tak (wbudowany tamper oraz wykrywanie zagłuszania)
   • Certyfikat
    Grade 2, CE
   • Dopuszczalna temperatura pracy
    od -10°С do +40°С
   • Dopuszczalna wilgotność
    do 75%
   • Wymiary
    163 × 163 × 36 mm
   • Waga
    350 g
   • Gwarancja
    24 mies.
 • Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Czarny
  Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
  Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect Czarna
  Bezprzewodowy czujnik zalania Ajax LeaksProtect Czarny
  Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
  Bezprzewodowy czujnik dymu i ciepła z wbudowanym sygnalizatorem Ajax FireProtect Czarny
  Bezprzewodowe inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii Ajax Socket Czarny
  Bezprzewodowy przycisk alarmowy / pilot do scenariuszy Ajax Button Czarny
  Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Plus Czarna
  • Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Czarny
   Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Czarny
   1 szt.
  • Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
   Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
   1 szt.
  • Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect Czarna
   Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect Czarna
   1 szt.
  • Bezprzewodowy czujnik zalania Ajax LeaksProtect Czarny
   Bezprzewodowy czujnik zalania Ajax LeaksProtect Czarny
   1 szt.
  • Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
   Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
   1 szt.
  • Bezprzewodowy czujnik dymu i ciepła z wbudowanym sygnalizatorem Ajax FireProtect Czarny
   Bezprzewodowy czujnik dymu i ciepła z wbudowanym sygnalizatorem Ajax FireProtect Czarny
   1 szt.
  • Bezprzewodowe inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii Ajax Socket Czarny
   Bezprzewodowe inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii Ajax Socket Czarny
   1 szt.
  • Bezprzewodowy przycisk alarmowy / pilot do scenariuszy Ajax Button Czarny
   Bezprzewodowy przycisk alarmowy / pilot do scenariuszy Ajax Button Czarny
   1 szt.
  • Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Plus Czarna
   Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Plus Czarna
   1 szt.
 • Your mark:
  Jak oceniasz produkt?
  doświadczenie w używaniu:
  Your review:
  • +Pluses product
  • -Lows product
 • brak wideo
Najpopularniejsze
Accessories