Ajax Starter Kit Czarny

kod: 9604
zł 1537,50
Na stanie
 • Gwarancyjna obsługa
 • Dodawanie według QR- kodu
 • Rozszerzenie systemu
 • Połączenie za pomocą WiFi
Pokaż wszystko
 • Zestaw Ajax Starter Kit (chroni przed włamaniem)

   

   

  Czy zależy Ci na systemie bezpieczeństwa, który spełni Twoje oczekiwania? Decydując się zestaw podstawowej ochrony Ajax możesz to uzyskać w łatwy sposób. 

   

  Czy Twój dom posiada mnóstwo drzwi, które mogą stać się łatwym celem na drodze do Twojego mienia? Drzwi jako element konstrukcyjny domu, to miejsce narażone w największym stopniu na działania potencjalnego włamywacza, dlatego warto zabezpieczyć je w odpowiedni sposób.

   

  Rozwiązanie?

   

  W zestawie podstawowej ochrony Ajax znajduje się czujnik Ajax DoorProtect, który dzięki wysokiej klasy Brytyjskim Hi - End’owym kontaktronom na które działa pole magnetyczne, potrafi wykryć czy nasze drzwi czy okno zostało otwarte. Dzięki temu w łatwy i co najważniejsze w szybki sposób zostaniesz powiadomiony o pierwszych oznakach naruszenia danego pomieszczenia przez wyważone drzwi lub rozbite okno. Urządzenie działa na wbudowanej baterii do 7 lat, tak więc nie musisz się martwi o jego żywotność. 

   

  Czy zastanawiałeś się co się stanie jeśli złodziej lub włamywacz przekroczy próg Twojego domu lub mieszkania? Bez obaw!

   

  Zestaw podstawowej ochrony Ajax posiada na wyposażeniu bezprzewodowy czujnik ruchu, który powiadamia właściciela o pierwszych oznakach wtargnięcia do domu lub biura. Wystarczy przymocować czujnik do ściany pod drzwiami i innymi miejscami w których istnieje prawdopodobieństwo wejścia osoby niepożądanej. Czujnik wykorzystuje technologię podczerwieni, która jest bardzo skuteczna. Jednocześnie wbudowany algorytm zapobiega uruchamianiu fałszywych alarmów, dzięki czemu zaśniesz bez obawy o to, że Twoj pupil uruchomi alarm, poniewaz czujnik jest odporny na zwierzęta o wadze do 20 kg i wzroście do 50 cm zarówno latem jak i zimą. 

   

   

  Co się stanie kiedy nie będzie mnie w domu a ktoś będzie chciał wtargnąć do mojego domu lub mieszkania? Czy zostanę o tym powiadomiony/a? Co jeśli nie zdążę wrócić do domu na czas, czy mój dobytek zostanie skradziony? I czy wszystkie urządzenia mogą działać jednocześnie?

   

  Spokojnie! Wszystkie urządzenia systemu bezpieczeństwa Ajax podłączane są do jednej centrali, która znajduję się w zestawie. Ona kontroluje przesył danych ze wszystkich czujników oraz koordynuje ich działania na dużej powierzchni, dlatego czujniki mogą się znajdować w całym domu na wszystkich piętrach bez obaw o utratę łączności z centralą. Jeśli jakieś urządzenie wykryje niepożądane działanie, wówczas prześle sygnał do centrali a ona prześle sygnał do Ciebie wyświetlając raport w aplikacji mobilnej, która jest darmowa i można ją bez problemu zainstalować zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na smartfonie. Oprócz Ciebie informacje uzyska także firma ochroniarska, która od razu ruszy na miejsce zdarzenia udaremniając działania złodziei i włamywaczy. 

   

  Co jeśli podczas snu ktoś wtargnie do mojego domu a ja mam ograniczoną ilość czasu na reakcje?

   

  Rozwiązanie?

   

  Przycisk alarmowy Ajax SpaceControl, który jednym kliknięciem wysyła sygnał do centrali a ona powiadamia firmę ochroniarską, która błyskawicznie przybędzie na pomoc. Urządzenie posiada zasięg do 1300 m od centrali, dlatego przycisk można mieć zawsze przy sobie przebywając nie tylko w domu ale także na posesji. 

   

  Chcę zamontować system bezpieczeństwa w swoim nowym domu/mieszkaniu, ale obawiam się skomplikowanego montażu, a nie chcę od nowa malować ścian.

   

  Rozwiązanie?

   

  Wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemów Ajax wykorzystują innowacyjny system montażu, który jest w pełni bezinwazyjny dla Twoich ścian. Za pomocą dwóch niewielkich wkrętów wystarczy zamontować na ścianie panel mocujący, który łączy urządzenie, następnie za pomocą aplikacji zeskanować kod QR i przypisać czujnik do jednego z pokoi. I to wszystko! Prawda że proste? 

   

  Cena zestawów jest bardzo atrakcyjna w stosunku do konkurencji a jak wypada pod względem  jakości? 

   

  Marka Ajax  jest najczęściej nagradzanym bezprzewodowym systemem bezpieczeństwa w Europie, posiadającym na swoim koncie takie wyróżnienia jak: 

   

  The Best Innovative Product” - nagroda dla najbardziej innowacyjnego produktu, przyznana na międzynarodowej wystawie bezpieczeństwa Securika w Moskwie. “Intruder Alarm of the Year” przyznana na Security & Fire Excellence Awards - dla najlepszego produktu roku 2017. A także pozycja finalisty na wiodącym w Europie, międzynarodowym zintegrowanym wydarzeniu bezpieczeństwa IFSEC.

   

  Dodatkowo wszystkie produkty marki Ajax, posiadają certyfikatyEN 50131 Grade 2, przyznawane systemem spełniającym najwyższe i najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.
   

  Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub 

   

  • Obudowa jest zabezpieczona przed otwarciem

  • System powiadamia o utracie zasilania zewnętrznego

  • Po odłączeniu zasilania działa z baterii

  • Odpowiedź czujnika jest sprawdzana przez pingi co 12 s

  • OS Malevich chroni system przed wirusami i intruzami

   

  Hub - kluczowy element systemu Ajax. Urządzenie kontroluje działanie wszystkich czujników Ajax i natychmiast wysyła alarm do właściciela i CMS firmy ochroniarskiej.

  To mózg systemu bezpieczeństwa Ajax. Za pomocą naszego protokołu radiowego “Jaweller” (który działa w częstotliwości 868.0 - 868.6 MHz, przesyłając sygnał z urządzeń oddalonych o 2000 m), możesz w skuteczny sposób chronić każde pomieszczenie. Ajax Hub ocenia zagrożenia, eliminuje fałszywe alarmy oraz informuje o realnym niebezpieczeństwie, wysyłając powiadomienia na Twojego smartfona oraz do firmy ochroniarskiej.  

   

   

  Zasada działania

   

  Centrala zbiera informacje ze wszystkich urządzeń wchodzących w skład inteligentnego systemu bezpieczeństwa Ajax z funkcją “inteligentnego domu”, a następnie analizuje dane, a w przypadku alarmu powiadamia właściciela systemu za pomocą aplikacji i centralną stację monitorowania w zaledwie kilka milisekund.

   

   

  Bezpieczna automatyzacja domu i biura

   

  Zwiększ potencjał swojego systemu bezpieczeństwa dzięki scenariuszom aktywnej ochrony przed wykrytymi zagrożeniami, i automatyzacji urządzeń gospodarstwa domowego. 

  Ustaw aktywację trybu nocnego zgodnie z harmonogramem; automatycznie wyłącz wszystkie światła, jednocześnie uzbrajając system bezpieczeństwa; zaprogramuj światła zewnętrzne tak, aby w momencie wykrycia potencjalnego zagrożenia przez zewnętrzny czujnik ruchu, uruchomiły się samoczynnie. Z pomocą aplikacji możemy wyznaczać rolę (scenariusze) dla poszczególnych urządzeń: sterować roletami, tak aby podnosiły się bądź opuszczały samoczynnie w zależności od pory dnia i nocy, ustawiać ogrzewanie na odpowiednim poziomie, czy też włączać lub wyłączać oświetlenie kiedy wracamy albo wychodzimy z domu.

  System kontynuuje wykonywanie scenariuszy, nawet jeśli utracone zostanie połączenie z Ajax Cloud.

   

   

  Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect

   

  • Działa do 5 lat bez wymiany baterii

  • Ignoruje koty i psy o wadze do 20 kg i wzroście do 50 cm

  • Dokładnie wykrywa ruch w warunkach cieplnych, nawet w temperaturze + 40 ° С

   

  Bezprzewodowy czujnik ruchu, który powiadamia właściciela o pierwszych oznakach wtargnięcia do domu lub biura. Detektor jest przymocowany do ściany przed drzwiami i innymi miejscami, w których istnieje prawdopodobieństwo wejścia osoby niepożądanej.

   

   

  Zasada działania

   

  Urządzenie wykrywa obecność człowieka na podstawie poziomu podczerwieni za pomocą pasywnego czujnika podczerwieni. Otrzymane dane są przetwarzane cyfrowo w celu uniknięcia fałszywych alarmów.

   

  Urządzenie automatycznie zwiększa lub zmniejsza czułość czujnika w celu dokładnego wykrycia ruchu podczas upałów i zimna.

   

   

  Łatwy w instalacji 

   

  MotionProtect łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz detektor do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect

   

  • Działa do 7 lat bez wymiany baterii

  • Dodatkowe rozszerzenie umożliwia podłączenie dodatkowych czujek

  • Zawiera magnesy o różnych rozmiarach do montażu na wąskich ramach i ościeżnicach

   

  Bezprzewodowy czujnik otwarcia, który powiadamia o pierwszych oznakach naruszenia danego pomieszczenia przez wyważone drzwi lub rozbite okno. Można go zamontować na wszystkich rodzajach drzwi, w tym na metalowej futrynie.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie wykrywa otwarcie drzwi lub okna za pomocą wysokiej klasy Brytyjskich Hi - End kontaktronów, na które działa pole magnetyczne. Może pracować w trybie nadajnika, wysyłając sygnał z czujnika przewodowego do centrali.

   

   

  Łatwa i prosta instalacja

   

  DoorProtect łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz detektor do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl

   

  • Działa w odległości do 1300 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Wyposażony w przycisk alarmowy 

  • Aktywuje tryb nocny

  • Woła o pomoc w nagłych wypadkach

  • Aktywuje tryby pełnego lub częściowego alarmu

  • Wskazuje wykonanie polecenia  miganiem koloru

   

  Czteroprzyciskowy pilot steruje trybami systemu w pomieszczeniu. Wysyłany sygnał jest zaszyfrowany, co uniemożliwia jego przechwycenie.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie kontroluje tryby bezpieczeństwa i wysyła sygnał alarmowy do centralnej stacji monitorującej, naciskając przycisk napadowy pilota. Uwierzytelnianie zapobiega fałszowaniu urządzenia i fałszywym sygnałom alarmowym.

   

  • Funkcja czujnika ruchu
   • Marka producenta
    Ajax
   • Element wrażliwy:
    czujka piroelektryczna
   • rodzaj montażu
    naścienny
   • zasięg detekcji ruchu
    12 m
   • Kąt detekcji poziomej
    88,5°
   • Kąt detekcji pionowej
    80°
   • Odporna na zwierzęta o masie
    do 20 kg
   • Wysokość instalacji
    2,4 m
   • Zabezpieczenie antysabotażowe
    posiada
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz w zależności od regionu sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0⁰C – + 50⁰C
   • Wilgotność pracy
    do 80%
   • Wymiary
    110х65x50 мм
   • Waga
    86 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Typ baterii zasilającej
    bateria CR123A
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Dodatkowe funkcje
    Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES
  • Charakterystyka czujnika otwarcia
   • Marka producenta
    Ajax
   • Model
    DoorProtect
   • Próg zadziałania
    2 centymetry
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz zależy od kraju sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Typ baterii zasilającej
    bateria typu CR123A
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0°С~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 80%
   • Wymiary
    Ø20 х 90 мм
   • Waga
    29 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Możliwość montażu do metalowych drzwi, bramy
    nie ma
   • Dodatkowo
    Dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami Samoregulująca moc wyjściowa RF — do 25 mW Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES Czas komunikacji pomiędzy centralą a czujnikiem - 12 - 300 s; Wielokanałowa technologia przemiennej częstotliwości;
   • Rodzaj mocowania
    nakładany
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
  • Funkcja pęku kluczy
   • Marka producenta
    Ajax
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Ilość przycisków
    4
   • Wyposażenie w przycisk alarmowy
    posiada
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    1000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz zależy od kraju sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego pilota
    20 mW
   • Typ baterii zasilającej
    bateria CR2032
   • Czas pracy pilota bez konieczności wymiany baterii
    do 5 lat
   • Zakres temperatur pracy
    -20°С ~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 90%
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Wymiary
    65 х 37 х 10 мм
   • Gwarancja
    24 mies,
  • Charakterystyka rośliny
   • Zasilanie
    110-240 V
   • Maksymalna ilość podłączonych urządzeń
    do 100
   • Obsługa monitoringu wizyjnego
    do 10 kamer lub DVR
   • Maksymalna ilość użytkowników
    50
   • Maksymalna ilość pomieszczeń
    50
   • Strefy
    9
   • Podłączenie wzmacniacza sygnału ReX
    do 1
   • Scenariusze inteligentnego domu
    5
   • Kanały komunikacyjne
    ethernet, GSM (850/900/1800/1900 MHz)
   • Czas przekazania sygnału alarmowego
    0,15 s
   • Rodzaje powiadomień
    SMS, call, powiadomienia push
   • Protokoły komunikacyjne do stacji CMS
    contact ID, SIA
   • Czas przekazywania alarmu do stacji CMS
    natychmiastowy
   • System operacyjny
    OS Malevich
   • Wbudowany akumulator
    Li Ion 2 Ah ( praca do 16 godzin na baterii)
   • Zużycie energii z sieci
    10 Wh
   • Protokół radiowy Jeweller
    maksymalna odległość między centralą a czujnikami do 2000
   • Zabezpieczenie przed sabotażem
    tak (wbudowany tamper oraz wykrywanie zagłuszania)
   • Certyfikat
    Grade 2, CE
   • Dopuszczalna temperatura pracy
    od -10°С do +40°С
   • Dopuszczalna wilgotność
    do 75%
   • Wymiary
    163 × 163 × 36 mm
   • Waga
    350 g
   • Gwarancja
    24 mies.
 • Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect Czarna
  Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Czarna
  Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
  Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
  • Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect Czarna
   Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionProtect Czarna
   1 szt.
  • Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Czarna
   Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub Czarna
   1 szt.
  • Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
   Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
   1 szt.
  • Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
   Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
   1 szt.
 • Your mark:
  Jak oceniasz produkt?
  doświadczenie w używaniu:
  Your review:
  • +Pluses product
  • -Lows product
Najpopularniejsze
Accessories