Ajax Hub 2 Plus Kit Czarny

kod: 10243
zł 3955,68
Na stanie
 • Gwarancyjna obsługa
 • Dodawanie według QR- kodu
 • Rozszerzenie systemu
 • Połączenie za pomocą WiFi
Pokaż wszystko
 • Zestaw Ajax Hub 2 Plus Kit (chroni przed włamaniem)

   

   

  Czy zależy Ci na systemie bezpieczeństwa, który spełni Twoje oczekiwania? Decydując się zestaw podstawowej ochrony Ajax możesz to uzyskać w łatwy sposób. 

   

  Czy Twój dom posiada mnóstwo drzwi, które mogą stać się łatwym celem na drodze do Twojego mienia? Drzwi jako element konstrukcyjny domu, to miejsce narażone w największym stopniu na działania potencjalnego włamywacza, dlatego warto zabezpieczyć je w odpowiedni sposób.

   

  Rozwiązanie?

   

  W zestawie Ajax Hub 2 Plus Kit znajduje się czujnik Ajax DoorProtect, który dzięki wysokiej klasy Brytyjskim Hi - End’owym kontaktronom na które działa pole magnetyczne, potrafi wykryć czy nasze drzwi czy okno zostało otwarte. Dzięki temu w łatwy i co najważniejsze w szybki sposób zostaniesz powiadomiony o pierwszych oznakach naruszenia danego pomieszczenia przez wyważone drzwi lub rozbite okno. Urządzenie działa na wbudowanej baterii do 7 lat, tak więc nie musisz się martwi o jego żywotność. 

   

  Czy zastanawiałeś się co się stanie jeśli złodziej lub włamywacz przekroczy próg Twojego domu lub mieszkania? Bez obaw!

   

  Zestaw Ajax Hub 2 Plus Kit posiada na wyposażeniu bezprzewodowy czujnik ruchu, który powiadamia właściciela o pierwszych oznakach wtargnięcia do domu lub biura. Wystarczy przymocować czujnik do ściany pod drzwiami i innymi miejscami w których istnieje prawdopodobieństwo wejścia osoby niepożądanej. Czujnik wykorzystuje technologię podczerwieni, która jest bardzo skuteczna. Jednocześnie wbudowany algorytm zapobiega uruchamianiu fałszywych alarmów, dzięki czemu zaśniesz bez obawy o to, że Twoj pupil uruchomi alarm, poniewaz czujnik jest odporny na zwierzęta o wadze do 20 kg i wzroście do 50 cm zarówno latem jak i zimą. 

   

  Co się stanie kiedy nie będzie mnie w domu a ktoś będzie chciał wtargnąć do mojego domu lub mieszkania? Czy zostanę o tym powiadomiony/a? Co jeśli nie zdążę wrócić do domu na czas, czy mój dobytek zostanie skradziony? I czy wszystkie urządzenia mogą działać jednocześnie?

   

  Spokojnie! Wszystkie urządzenia systemu bezpieczeństwa Ajax podłączane są do jednej centrali, która znajduję się w zestawie. Ona kontroluje przesył danych ze wszystkich czujników oraz koordynuje ich działania na dużej powierzchni, dlatego czujniki mogą się znajdować w całym domu na wszystkich piętrach bez obaw o utratę łączności z centralą. Jeśli jakieś urządzenie wykryje niepożądane działanie, wówczas prześle sygnał do centrali a ona prześle sygnał do Ciebie wyświetlając raport w aplikacji mobilnej, która jest darmowa i można ją bez problemu zainstalować zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na smartfonie. Oprócz Ciebie informacje uzyska także firma ochroniarska, która od razu ruszy na miejsce zdarzenia udaremniając działania złodziei i włamywaczy. 

   

  Co jeśli podczas snu ktoś wtargnie do mojego domu a ja mam ograniczoną ilość czasu na reakcje?

   

  Rozwiązanie?

   

  Przycisk alarmowy Ajax SpaceControl, który jednym kliknięciem wysyła sygnał do centrali a ona powiadamia firmę ochroniarską, która błyskawicznie przybędzie na pomoc. Urządzenie posiada zasięg do 1300 m od centrali, dlatego przycisk można mieć zawsze przy sobie przebywając nie tylko w domu ale także na posesji. 

   

  Chcę zamontować system bezpieczeństwa w swoim nowym domu/mieszkaniu, ale obawiam się skomplikowanego montażu, a nie chcę od nowa malować ścian.

   

  Rozwiązanie?

   

  Wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemów Ajax wykorzystują innowacyjny system montażu, który jest w pełni bezinwazyjny dla Twoich ścian. Za pomocą dwóch niewielkich wkrętów wystarczy zamontować na ścianie panel mocujący, który łączy urządzenie, następnie za pomocą aplikacji zeskanować kod QR i przypisać czujnik do jednego z pokoi. I to wszystko! Prawda że proste? 

   

  Co jeśli zostawiam dziecko w domu wraz z opiekunką a ona nie potrafi w pełni obsługiwać systemu bezpieczeństwa?

   

  Rozwiązanie?

   

  Zestaw Ajax Hub 2 Plus Kit posiada w zestawie czujnik ruchu z wbudowaną kamerą Ajax MotionCam. Urządzenie to pełni rolę czujnika ruchu wraz z wbudowaną kamerą w celu weryfikacji tego co się wydarzyło w domu. Tak więc jeśli opiekunka użyła złego kodu aby rozbroić alarm, wówczas za pomocą aplikacji możemy sprawdzić co dzieje się w domu zanim podejmiemy kroki o wezwaniu firmy ochroniarskiej.

   

  Cena zestawów jest bardzo atrakcyjna w stosunku do konkurencji a jak wypada pod względem  jakości? 

   

  Marka Ajax  jest najczęściej nagradzanym bezprzewodowym systemem bezpieczeństwa w Europie, posiadającym na swoim koncie takie wyróżnienia jak: 

   

  The Best Innovative Product” - nagroda dla najbardziej innowacyjnego produktu, przyznana na międzynarodowej wystawie bezpieczeństwa Securika w Moskwie. “Intruder Alarm of the Year” przyznana na Security & Fire Excellence Awards - dla najlepszego produktu roku 2017. A także pozycja finalisty na wiodącym w Europie, międzynarodowym zintegrowanym wydarzeniu bezpieczeństwa IFSEC.

   

  Dodatkowo wszystkie produkty marki Ajax, posiadają certyfikatyEN 50131 Grade 2, przyznawane systemem spełniającym najwyższe i najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. 

   

  Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub 2 Plus

   

  • Przesyła zdjęcia z czujników MotionCam

  • Automatycznie powiadamia firmę reagującą na alarm

  • Pełna kontrola systemu z poziomu jednej aplikacji

  • Komunikuje się za pośrednictwem 3 niezależnych kanałów

  • Szybka migracja danych pomiędzy starą centralą a Hub 2 Plus

   

  Zarządza systemem bezpieczeństwa za pomocą weryfikacji wideo.

   

     

  Natychmiastowa komunikacja z użytkownikami i agencją ochrony

   

  Komunikacja ze światem zewnętrznym ma kluczowe znaczenie dla central alarmowych, ponieważ jej niezawodność gwarantuje szybkie dostarczanie sygnałów alarmowych. Nowy panel sterowania Ajax Hub 2 Plus zapewnia absolutną stabilność komunikacji zewnętrznej.

  Hub 2 Plus jest wyposażony w komunikator z 4 niezależnymi kanałami, w tym LTE. Ta konfiguracja umożliwia połączenie urządzenia z dwoma oddzielnymi dostawcami Internetu za pośrednictwem sieci Ethernet i Wi-Fi, przy jednoczesnym wykorzystaniu dwóch dostawców sieci komórkowych do utworzenia kopii zapasowej. Przełączanie między kanałami odbywa się płynnie w ciągu kilku sekund.

   

   

  Bezproblemowa aktualizacja systemu bezpieczeństwa

   

  Aby uprościć proces aktualizacji centrali Ajax Hub 2 Plus, udostępniliśmy opcję automatycznego przesyłania danych. Funkcja importu umożliwia użytkownikom szybką migrację ustawień, podłączonych urządzeń, grup, scenariuszy i użytkowników ze starej centrali wprost na Hub 2 Plus. W mniej niż 15 minut!

   

   

  W trosce o Twoje bezpieczeństwo a nie kontrolę życia prywatnego 

   

  Hub 2 Plus zarządza wszystkimi urządzeniami Ajax w systemie, aby ostrzegać użytkowników o otwartych drzwiach, wybitych oknach, zagrożeniu pożarem i powodzią. Jeśli włamywacze włamią się do twojego domu, Hub 2 Plus przesyła obrazy z czujników MotionCam i powiadamia firmę alarmową o niebezpieczeństwie. Nie musisz żyć pod stałym nadzorem kamer bezpieczeństwa, aby wiedzieć, co się dzieje.

   

   

  Uwolnij się od stresu

   

  Czujniki ruchu reagują na niebezpieczne sytuacje, a także na proste niedopatrzenia. Niania może przyprowadzić dzieci ze szkoły do ​​domu i zapomnieć o rozbrojeniu systemu bezpieczeństwa, co wywoła alarm. Dzięki Hub 2 Plus nie musisz się martwić w takich przypadkach, że firma ochroniarska przybędzie na miejsce a Ty zostaniesz objęty grzywną za fałszywy alarm. Otwórz powiadomienie alarmowe wysłane przez czujnik MotionCam, aby zobaczyć, co się stało.

   

   

  Zawsze w kontakcie

   

  Centralny panel Hub 2 Plus wykorzystuje Ethernet lub jedną z 2 kart SIM, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo. Kanały działają równolegle i wspierają się nawzajem w przypadku awarii. Protokoły kompresji i transmisji gwarantują błyskawiczne dostarczanie serii zdjęć nawet przy słabym połączeniu z Internetem. W przeciwieństwie do strumieni kamer wideo, w Ajaxie można ocenić sytuację na zabezpieczonych obiektach przy prędkości Internetu 0,5 kB / s.

   

   

  Odporny na kłopoty

   

  Dzięki Hub 2 Plus natychmiast będziesz wiedzieć, czy czujnik ma awarię, czy ktoś go usunął, czy jest uszkodzony, czy też jego korpus jest otwarty. Nawet jeśli dojdzie do uszkodzenia bądź awarii instalacji elektrycznej, to centrala będzie kontynuować pracę dzięki zasilaniu bateryjnym.

   

   

  Ewoluuje z każdą aktualizacją oprogramowania

   

  Hub 2 Plus działa na systemie operacyjnym czasu rzeczywistego OS Malewicz. Tego typu oprogramowanie jest używane w systemach, w których nie można popełnić błędów - na przykład w statkach kosmicznych i wyrzutniach rakiet balistycznych lub w systemach zarządzających hamulcami samochodowymi. OS Malewicz jest odporny na wirusy i chroniony przed cyberatakami. Jego architektura pozwala nam regularnie rozszerzać możliwości Ajaxa bezprzewodowo, nie przeszkadzając użytkownikom.

   

   

   

  Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionCam

   

  • Przesyła zdjęcie w czasie krótszym niż 9 sekund

  • Transmituje obraz nawet w pełnych ciemnościach

  • Działa do 4 lat na fabrycznie zainstalowanych bateriach

  • Komunikuje się w odległości do 1700 m od centrali Hub 2

   

  Detektor ruchu z aparatem fotograficznym Ajax MotionCam przeznaczona jest do weryfikacji alarmów oraz ruchu intruza wewnątrz chronionej systemem przestrzeni. Działa w składzie systemu alarmowego Ajax zasilanego centralą Hub 2.

   

   

  Więcej niż zdjęcie. Szybszy niż wideo.

   

  Dzięki MotionCam dowiesz się o rzeczywistej sytuacji w domu, zanim włamywacze zrozumieją, że zostali aresztowani. Animowana seria zdjęć podąża za natychmiastowym alarmem ruchu w celu dokładnej oceny sytuacji.

   

   

  Zapobiega niepotrzebnym zakłóceniom

   

  Niania wróciła ze sklepu i zapomniała rozbroić system bezpieczeństwa. Włączył się alarm, ale rodzice byli spokojni. MotionCam wykonał serię zdjęć, aby ujawnić przyczynę.

   

   

  Zaprojektowany, aby szanować prywatność

   

  MotionCam ma na celu kontrolę twojego bezpieczeństwa, a nie życia osobistego. Detektor ruchu nie może robić zdjęć na żądanie. Kamera aktywuje się tylko w odpowiedzi na alarm. Dane są zaszyfrowane w trakcie transmisji i przechowywania. Nikt tego nie analizuje, nawet sztuczna inteligencja. Nie musisz żyć pod stałym nadzorem kamer bezpieczeństwa, aby wiedzieć, dlaczego zadziałał alarm.

   

   

  Rozwiewa wszelkie wątpliwości

   

  MotionCam ignoruje zwierzęta (do 50 cm wysokości) za pomocą algorytmu SmartDetect. Ale jeśli szczególnie ciekawskiemu zwierzakowi uda się uruchomić alarm, poniższy raport fotograficzny potwierdzi, że dom jest bezpieczny.

   

   

  Unikalne technologie bezprzewodowe

   

  Protokół radiowy “Jaweller”, który działa w częstotliwości 868.0 - 868.6 MHz pozwala przesyłać sygnał z urządzeń oddalonych o 1700m, natomiast protokół “Wings” pozwala przesyłać obraz za pomocą czujnika Ajax MotionCam w czasie krótszym niż 9 sekund. 

   

   

  Łatwy w instalacji 

   

  MotionCam łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz detektor do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

  Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect

   

  • Działa do 7 lat bez wymiany baterii

  • Dodatkowe rozszerzenie umożliwia podłączenie dodatkowych czujek

  • Zawiera magnesy o różnych rozmiarach do montażu na wąskich ramach i ościeżnicach

   

  Bezprzewodowy czujnik otwarcia, który powiadamia o pierwszych oznakach naruszenia danego pomieszczenia przez wyważone drzwi lub rozbite okno. Można go zamontować na wszystkich rodzajach drzwi, w tym na metalowej futrynie.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie wykrywa otwarcie drzwi lub okna za pomocą wysokiej klasy Brytyjskich Hi - End kontaktronów, na które działa pole magnetyczne. Może pracować w trybie nadajnika, wysyłając sygnał z czujnika przewodowego do koncentratora.

   

   

  Łatwa i prosta instalacja

   

  DoorProtect łączy się z systemem bezpieczeństwa Ajax za pomocą kilku dotknięć. Otwórz aplikację Ajax, zeskanuj kod QR i przypisz detektor do jednego z pokoi.

  Zamontuj czujkę na ścianie bez demontażu. Upewnij się, że żadne wazony, szafy ani szklane przedmioty nie blokują jego pola widzenia. Wszystko gotowe!

   

   

   

   

  Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl

   

  • Działa w odległości do 1300 m od centrali na otwartej przestrzeni

  • Wyposażony w przycisk alarmowy 

  • Aktywuje tryb nocny

  • Woła o pomoc w nagłych wypadkach

  • Aktywuje tryby pełnego lub częściowego alarmu

  • Wskazuje wykonanie polecenia  miganiem koloru

   

  Czteroprzyciskowy pilot steruje trybami systemu w pomieszczeniu. Wysyłany sygnał jest zaszyfrowany, co uniemożliwia jego przechwycenie.

   

   

  Sposób działania

   

  Urządzenie kontroluje tryby bezpieczeństwa i wysyła sygnał alarmowy do centralnej stacji monitorującej, naciskając przycisk napadowy pilota. Uwierzytelnianie zapobiega fałszowaniu urządzenia i fałszywym sygnałom alarmowym.

   

  • Funkcja czujnika ruchu
   • Marka producenta
    Ajax
   • Element wrażliwy:
    czujka piroelektryczna
   • rodzaj montażu
    naścienny
   • zasięg detekcji ruchu
    12 m
   • Kąt detekcji poziomej
    88,5°
   • Kąt detekcji pionowej
    80°
   • Odporna na zwierzęta o masie
    do 20 kg
   • Wysokość instalacji
    2,4 m
   • Zabezpieczenie antysabotażowe
    posiada
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz w zależności od regionu sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0°С ~ +40°С
   • Wilgotność pracy
    do 80%
   • Wymiary
    135 × 70 × 60 mm
   • Waga
    167 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Typ baterii zasilającej
    bateria CR123A
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Dodatkowe funkcje
    Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES
  • Charakterystyka czujnika otwarcia
   • Marka producenta
    Ajax
   • Model
    DoorProtect
   • Próg zadziałania
    2 centymetry
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    2000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz zależy od kraju sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego czujek
    20 mW
   • Typ czujki
    bezprzewodowa
   • Typ baterii zasilającej
    bateria typu CR123A
   • Termin pracy czujnika od jednego elementu żywienia
    do 7 lat
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Zakres temperatur pracy
    0°С~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 80%
   • Wymiary
    Ø20 х 90 мм
   • Waga
    29 g
   • Gwarancja
    24 mies.
   • Możliwość montażu do metalowych drzwi, bramy
    nie ma
   • Dodatkowo
    Dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami Samoregulująca moc wyjściowa RF — do 25 mW Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES Czas komunikacji pomiędzy centralą a czujnikiem - 12 - 300 s; Wielokanałowa technologia przemiennej częstotliwości;
   • Rodzaj mocowania
    nakładany
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
  • Funkcja pęku kluczy
   • Marka producenta
    Ajax
   • Generacja
    Druga generacja Ajax
   • Ilość przycisków
    4
   • Wyposażenie w przycisk alarmowy
    posiada
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    1000 m
   • Częstotliwość transmisji
    868 lub 915 MHz zależy od kraju sprzedaży
   • Moc nadajnika radiowego pilota
    20 mW
   • Typ baterii zasilającej
    bateria CR2032
   • Czas pracy pilota bez konieczności wymiany baterii
    do 5 lat
   • Zakres temperatur pracy
    -20°С ~ +50°С
   • Wilgotność pracy
    nie więcej 90%
   • Napięcie robocze
    3 V
   • Wymiary
    65 х 37 х 10 мм
   • Gwarancja
    24 mies,
  • Charakterystyka rośliny
   • Zasilanie
    110-240 V
   • Maksymalna ilość podłączonych urządzeń
    do 200
   • Obsługa monitoringu wizyjnego
    do 100 kamer lub DVR
   • Maksymalna ilość użytkowników
    200
   • Maksymalna ilość pomieszczeń
    50
   • Strefy
    25
   • Podłączenie wzmacniacza sygnału ReX
    do 10
   • Scenariusze inteligentnego domu
    64
   • Kanały komunikacyjne
    2х SIM 4G/3G/2G Ethernet Wi-Fi
   • Czas przekazania sygnału alarmowego
    0,15 s
   • Rodzaje powiadomień
    SMS, call, powiadomienia push
   • Protokoły komunikacyjne do stacji CMS
    contact ID (w tym SBN oraz Manitou), SIA
   • Czas przekazywania alarmu do stacji CMS
    natychmiastowy
   • System operacyjny
    OS Malevich
   • Wbudowany akumulator
    Li Ion 2 Ah ( praca do 16 godzin na baterii)
   • Zużycie energii z sieci
    10 Wh
   • Protokół radiowy Jeweller
    maksymalna odległość między centralą a czujnikami do 2000
   • Zabezpieczenie przed sabotażem
    tak (wbudowany tamper oraz wykrywanie zagłuszania)
   • Certyfikat
    Grade 2, CE
   • Dopuszczalna temperatura pracy
    od -10°С do +40°С
   • Dopuszczalna wilgotność
    do 75%
   • Wymiary
    163 × 163 × 36 mm
   • Waga
    350 g
   • Gwarancja
    24 mies.
 • Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
  Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
  Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionCam Czarna
  Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub 2 Plus Czarny
  • Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
   Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi i okna Ajax DoorProtect Czarny
   1 szt.
  • Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
   Dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z przyciskiem alarmowym Ajax SpaceControl Czarny
   1 szt.
  • Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionCam Czarna
   Bezprzewodowa czujka ruchu Ajax MotionCam Czarna
   1 szt.
  • Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub 2 Plus Czarny
   Inteligentna centrala systemu bezpieczeństwa Ajax Hub 2 Plus Czarny
   1 szt.
 • Your mark:
  Jak oceniasz produkt?
  doświadczenie w używaniu:
  Your review:
  • +Pluses product
  • -Lows product
Najpopularniejsze
Accessories