Zasilanie awaryjne domu

Wybrany 15
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2

Nagła przerwa w dostawie elektryczności może się zdarzyć w każdej chwili. Można jednak zaradzić temu problemowi i pożegnać się z nim raz na zawsze. Jak to zrobić? Wystarczy, że zapoznasz się z dostępnymi poniżej zasilaczami, wybierzesz preferowany model i podłączysz urządzenie do domowej instalacji. Dzięki temu w obliczu braku prądu automatycznie przełączy się ona na zasilanie awaryjne domu, a Ty zyskasz niezależność i bez zakłóceń będziesz dalej realizować zaplanowane czynności. Sprawdź, co mamy do zaproponowania, i przekonaj się, że warto korzystać z oferowanych rozwiązań!

Szeroka oferta zasilaczy awaryjnych

W naszym sklepie znajduje się bardzo wiele sprawdzonych zasilaczy awaryjnych, które różnią się budową, wielkością i parametrami użytkowymi, takimi jak np. moc. Jesteśmy więc pewni, że wybierzesz model wpisujący się w potrzeby Twojego domu czy biura. Sprzedawane produkty to nowoczesne mechanizmy, które zapewnią Ci dostęp do energii elektrycznej w obliczu nagłego braku prądu z sieci publicznej. Wyróżniają się niezawodnym działaniem, wysoką jakością wszystkich komponentów i innowacyjnymi technologiami w postaci m.in. funkcji automatycznego regulowania napięcia czy zaawansowanych zabezpieczeń akumulatorów decydujących o wieloletniej wydajności urządzeń. Zgromadzone w naszym asortymencie urządzenia awaryjne gwarantują również komfortową obsługę zasilania poprzez wbudowane wyświetlacze LED i proste panele. W najbardziej rozwiniętych urządzeniach znajdziesz też funkcję zdalnego sterowania.

Dlaczego warto postawić na zasilacz awaryjny?

Z dostępu do prądu korzystasz nieustannie, zasilając lodówkę, telewizor i wszystkie pozostałe domowe sprzęty, w tym niezbędne urządzenia elektroniczne, takie jak np. komputery, lodówki, zamrażarki, instalacje grzewcze czy wodne. Jak więc widać, nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej są bardzo problematyczne. Właśnie dlatego warto zdecydować się na montaż wysokojakościowego zasilacza awaryjnego, który pozwoli na sprawną realizację wszystkich obowiązków i komfortowe funkcjonowanie w nagłych sytuacjach.

Dodatkowe źródło energii w domu umożliwia stałą pracę systemów alarmowych, oświetlenia, ogrzewania i zapewnia nieprzerwany dostęp do Internetu stacjonarnego. Przydaje się także do obsłużenia elektrycznie otwieranych bram, rolet czy drzwi. Taki system zabezpieczający pozwoli Ci także na niezakłócone działanie ze sprzętami bazującymi jedynie na energii wprost z sieci. Dzięki zasilaniu zewnętrznemu bez przeszkód dokończysz swoją pracę na komputerze stacjonarnym i zapomnisz o ewentualnych problemach wynikających z niespodziewanego wyłączenia sprzętów. Dotyczy to także działającej pralki czy piekarnika z ciastem w środku. Wybierz zatem wygodę, bezpieczeństwo i prawdziwą funkcjonalność – postaw na wysokojakościowe i dopasowane do Twoich potrzeb zasilacze awaryjne z naszego sklepu!

Jak działa zasilanie awaryjne domu?

Kiedy wybierzesz już wpisujący się w Twoje wymagania model, powierz jego montaż profesjonaliście, aby mieć pewność, że wszystkie funkcje i mechanizmy zostaną skonfigurowane w prawidłowy sposób. Będzie to bowiem decydowało o bezpieczeństwie i wydajności całego systemu.

Zasilacz awaryjny podłącza się bezpośrednio do działającej w budynku instalacji. Urządzenie pobiera energię potrzebną do naładowania akumulatora z sieci centralnej z wykorzystaniem wkomponowanego w system prostownika. Równie istotnym elementem jest sterownik, który kontroluje pracę całego mechanizmu i w przypadku zarejestrowania odcięcia dostaw prądu z instalacji elektrycznej uruchamia w domu zasilanie awaryjne.

Być może zadajesz sobie pytanie o czas działania – zależy on od kilku czynników. Najważniejszym jest oczywiście pojemność akumulatora podawana w specyfikacji w amperogodzinach. Dlatego wybierając dany model, zwróć uwagę na ten parametr i zdecyduj się na egzemplarz współgrający z Twoimi potrzebami. Znaczenie ma jednak także liczba podłączonych urządzeń – im ich więcej, tym mocniejszy i pojemniejszy powinien być zasilacz. Niezależnie od tego, jakie są Twoje wymagania, u nas znajdziesz odpowiedni egzemplarz!