Rejestrator ahd 44

Show By: 12 24 36
Nowoczesna technologia AHD (Analog High Definition) wprowadza dość rewolucyjne przemiany dla systemów monitoringu . Możliwości AHD istotnie przekraczają charakterystyki techniczne większości stosowanych systemów analogowych do monitoringu. Sprzęt AHD pracujący w rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080), odpowiada współczesnym wymogom i oczekiwaniom. W większości przypadków, koszt za modernizację istniejącego analogowego systemu do poziomu AHD okazuje się minimalny - wystarczy zamienić kamerę oraz rejestrator do monitoringu na AHD-kompatybilne.

Podstawą systemu monitoringu AHD jest rejestrator monitorowania .Rejestratory AHD – nie są urządzeniami tylko do nagrania wideo z poszczególnych kamer . Rejestrator AHD zdolny zostać doskonałym pomocnikiem z kontroli, optymalizacji, konfigurowania różnych procesów na przedsiębiorstwie. Rejestrator - dość inteligentne urządzenie, zdolne reagować na pewne wydarzenia: zacząć nagrywanie w skutek alarmu czy fiksacji ruchu na terenie strzeżonym, pełnić nagrywanie według harmonogramu. W dodatek, rejestrator AHD pozwala spełniać szybkie poszukiwanie w archiwum zapisanej informacji oraz posiada możliwość zdalnego nadzorowania przez Internet. Niektóre rejestratorzy umożliwiają zdalnie uwiadomienie o alarmie za pomocą modułu GSM, ta opcja jest bardzo przydatna na obszarach strzeżonych z brakiem dostępu do Internetu.

Rejestrator AHD może być dostosowany do dowolnego systemu bezpieczeństwa. Dostępne na rynku modele rejestratorów różnią się: ilością wejść do podłączania kamer i szybkością zapisu; liczbą podłączanych twardych dysków; obecnością dodatkowych portów USB dla nagrywania zewnętrznego

Jeszcze jedną zaletą rejestratorów AHD jest możliwość podłączenia do kabli koncentrycznych z impedancją 75 Om, które stosowane są do do starych systemów analogowych. Przez kabel koncentryczny, który jest podłączony do kamer AHD, rejestrator może nagrywać wideo, dźwięk, oraz przekazywać jednocześnie sygnały zarządzania do podłączonych kamer. Poprzednie rejestratory analogowe do systemów monitoringu nie były zdolne pełnić wyżej wymienione funkcje, bez przeprowadzenia kabli dodatkowych.

Na naszej stronie internetowej możesz zamówić rejestratory AHD, służące do rozbudowy profesjonalnego systemu monitorowania oraz dla instalacji samodzielnej. Wybór najlepszej wariacji systemu monitoringu jest skomplikowanym zadaniem i nie jest łatwym nawet dla instalatorów z doświadczeniem. Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 390 63 83. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia oraz dobrać odpowiedny najlepszy system monitoringu.