Kamery ahd 2

Show By: 12 24 36
W jaki sposób optymalnie zmodernizować stary analogowy system monitoringu? Jak otrzymać wysoką jakość obrazu w połączeniu z niewysokim kosztem modernizacji? Odpowiedź jest bardzo prosta, podobnie jak instalacja systemu monitorowania opartej na technologii AHD (Analog High Definition)

Główną zaletą sprzętu AHD jest to, że kamery AHD działają w oparciu o tradycyjne struktury okablowania. Koszt za modernizację istniejącego systemu analogowego do poziomu AHD okazuje się minimalny - wystarczy zamienić kamerę oraz rejestrator do monitoringu na AHD-kompatybilne. Oprócz tego koszt wskazanego sprzętu AHD jest znacznie niższy, w porównaniu do sprzętu dla montoringu IP.

Jeszcze jedną zaletą technologii AHD jest możliwość podłączenia do kabli koncentrycznych z impedancją 75 Om, które stosowane są do do starych systemów analogowych. Przez kabel koncentryczny, który jest podłączony do kamer AHD, rejestrator może nagrywać wideo, dźwięk, oraz przekazywać jednocześnie sygnały zarządzania do podłączonych kamer ahd. Poprzednie rejestratory analogowe do systemów monitoringu nie były zdolne pełnić wyżej wymienione funkcje, bez przeprowadzenia kabli dodatkowych.

W odróżnieniu od cyfrowego trybu, technologii AHD są mniej wymagające do jakości wykonywania złącz oraz jakości kabla łącznego, odporne na przeszkody o wysokiej częstotliwości. Zawierają automatyczną kompensacje sygnału wideo w zależności od długości kabli. Przy podłączaniu przez kabel koncentryczny, maksymalna odległość przekazania wideo od kamer AHD może dosięgać do 500 metrów! Dla porównywania, kamery cyfrowe ograniczone są w długości kabla do 100m

To oznacza, że na podstawie kamer AHD można stworzyć bardziej rozbudowany system monitoringu na dużym obszarze chronionym. W dodatek, przekazanie sygnału w sposób analogowy gwarantuje nieobecność zakłócenia oraz zatrzymanie obrazu w trakcie nagrywania wideo. Kamery AHD posiadają mniejszą cenę, w porównywaniu do kamer IP. W dodatek, kamery AHD charakteryzują się małym stopniem skomplikowania, umożliwiają konfigurację, oraz samodzielny montaż bez konieczności korzystania z usług fachowca firmy instalujące.

Zewnętrzne kamery AHD będą niezawodnie działać przy niskich temperaturach nawet do - 30 °C, oraz wyposażone są w diody IR, które spełniają funkcje oświetlacza podczerwieni, dzięki którym kamera może prowadzić poprawną obserwację w warunkach nocnych albo nawet w warunkach całkowitej ciemności. W dodatek, sprzęt AHD jest bardzo elastyczny, posiada możliwość podłączenia do kabli koncentrycznych z impedancją 75 Om, które stosowane są do do starych systemów analogowych oraz do kabli typu skręta.

Żeby otrzymać Konsultacje dotyczące wyboru kamer AHD dla systemu monitorowania, prosimy skontaktować się z działem wsparcia technicznego lub zadzwonić pod numer (+48) 22 390 63 83.