Sygnalizator alarmowy - akustyczny

Wybrany 6
 • Top
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren Biały
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren Biały
  zł 639,60
 • Top
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren Czarny
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren Czarny
  zł 639,60
 • Top
  Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Biały
  Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Biały
  zł 380,07
 • Top
  Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Czarny
  Bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny Ajax HomeSiren Czarny
  zł 380,07
 • Top
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren DoubleDeck Czarny
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren DoubleDeck Czarny
  zł 797,04
 • Top
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren DoubleDeck Biały
  Bezprzewodowy optyczno-akustyczny sygnalizator zewnętrzny Ajax StreetSiren DoubleDeck Biały
  zł 797,04

Syrena alarmowa – skuteczny sposób zabezpieczenia domu

Syrena alarmowa pomoże nam zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie i swoim własnościom. Takie urządzenie będzie świetnym uzupełnieniem systemu kontroli dostępu. Sprawdź, gdzie kupić syreny alarmowe i na co zwrócić uwagę.

Syrena do alarmu domowego – charakterystyka i zastosowanie

Najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiają proste i efektywne zabezpieczenie naszego domu, miejsca pracy lub dowolnego innego terenu. Jednym z nich jest system kontroli dostępu, który ogranicza osobom nieupoważnionym dostęp do danej lokalizacji. Składa się on z wielu urządzeń, takich jak zamki magnetyczne, bramki i czytniki, dodatkowo może być poszerzane o kolejne sprzęty, aby zapewnić maksymalny poziom ochrony.

Jeśli jednak dostępne zabezpieczenia zawiodą i dojdzie do włamania lub innej niekorzystnej sytuacji, syrena do alarmu może stanowić zapasową linię ochrony. To małe urządzenie, które ma za zadanie informować właściciela obiektu i służby porządkowe o wykroczeniach lub niebezpiecznych wypadkach. Głośna syrena alarmowa jest w stanie zawiadomić o zaistniałym wydarzeniu nawet z dalekiej odległości. Urządzenia tego rodzaju zazwyczaj wydają z siebie pulsujące, stałe dźwięki. Oprócz sprzętowej funkcjonalności możemy liczyć także na efekt psychologiczny – już sama obecność syreny alarmowej w roli zewnętrznego bądź wewnętrznego sygnalizatora na ścianie budynku może uchronić nas przed intruzami.

Jak wybrać odpowiednią syrenę alarmową?

Na rynku znajdziemy dwa podstawowe rodzaje sygnalizatorów dźwiękowych: akustyczne i optyczno-akustyczne. Urządzenia z pierwszej kategorii bazują jedynie na dźwięku, z kolei sprzęty z tej drugiej są dodatkowo wyposażone w sygnalizację świetlną w postaci migających lamp lub żarówki. Natężenie dźwięku wynosi zazwyczaj pomiędzy 80 a 110 dB, a maksymalna odległość od centrali może sięgać nawet do 2 000 metrów.

Cena syreny alarmowej zależy od wykorzystanego głośnika i materiałów, z których została stworzona. Możemy znaleźć zarówno syreny wewnętrzne, jak i zewnętrzne, przystosowane do cięższych warunków pogodowych. W przypadku alarmów działających na otwartej przestrzeni kluczowe będą parametry takie jak pyłoszczelność, wodoodporność i tolerancja dla skrajnych temperatur. W kwestii łączności syreny dzielą się na dwa typy – przewodowe, które wymagają pociągnięcia do centrali kabla przekazującego sygnał, oraz sygnalizatory dźwiękowe bezprzewodowe, które są zasilane bateriami i używają fal radiowych.

Głośna syrena alarmowa to tylko połowa sukcesu. Alarmy wyposażone w akcelerometr aktywują się również w momencie próby ich usunięcia, dzięki czemu nasz majątek chroniony będzie przez cały czas. Większość urządzeń w postaci sygnalizatorów akustycznych kontrolować można przez dedykowane aplikacje, w których możemy ustawić częstotliwość oraz głośność alarmu.

Najlepsze sygnalizatory dźwiękowe w przystępnej cenie

Dzięki sklepowi internetowemu Secur możemy zabezpieczyć swoje mienie bez wychodzenia z domu. W ofercie znajdziemy syreny różnego typu i wszelkie inne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo, wśród których znajduje się niejeden alarmowy sygnalizator akustyczny – zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Firma Secur współpracuje z wieloma sprawdzonymi producentami, a sprzedawane produkty są testowane przed wysyłką do klienta. Dzięki temu mamy gwarancję, że zakupiony sprzęt będzie zapewniać nam bezpieczeństwo przez długi czas. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości, w trakcie wyboru i montażu możliwy jest także kontakt ze specjalistą.

Sprzedaż wysyłkowa jest dostępna na terenie całej Polski – zarówno w większych miastach wojewódzkich, takich jak Katowice, jak i we wszelkich mniejszych miejscowościach. Filie firmy znajdują się w Warszawie i Krakowie. Zamawiając alarmowe sygnalizatory akustyczne, masz pewność, że przesyłka dotrze do Ciebie w krótkim czasie, a zakupione produkty wyróżnią się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Bezprzewodowe zewnętrzne syreny alarmowe: jak wybrać

Bezprzewodowe zewnętrzne syreny alarmowe przeznaczone są do ostrzegania o zagrożeniu (włamanie intruza, pożar, zalanie wodą oraz inne). Zasada działania polega na tym, że otrzymując informację o alarmie od centrali, włączają syrenę alarmową, informując ochroniarzy lub właścicieli o zaistnieniu zagrożenia. Przekłada się to na najwyższy poziom zabezpieczenia mienia i osób.

Wskazówki dotyczące instalacji bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych

Bezprzewodowe sygnalizatory zewnętrzne zasilane są od baterii oraz przekazują sygnał do centrali alarmowej drogą radiową. Nie potrzebują prowadzenia przewodów oraz charakteryzują się małym stopniem skomplikowania. Możesz w łatwy sposób uruchomić sygnalizator, nie posiadając zaawansowanej wiedzy technicznej. Instrukcja użytkownika umożliwia konfigurację całego systemu oraz samodzielny montaż bez konieczności korzystania z usług fachowca firmy instalującej.

Wykorzystanie bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych może być dostosowane do specyfiki każdego budynku, pozwala to zainstalować bezprzewodowe sygnalizatory akustyczne praktycznie na całym terenie Polski. To niezwykle uniwersalne i zarazem skuteczne rozwiązanie, które znacząco podwyższa poziom zabezpieczenia niezależnie od tego, czy chodzi o przestrzenie zewnętrzne czy wewnętrzne.

Funkcje bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych

Są dwa różne rodzaje bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych: akustyczne oraz optyczno-akustyczne.

Sygnalizatory akustyczne wykorzystują sygnalizację dźwiękową o natężeniu do 110 dB. Sygnalizatory optyczno-akustyczne, oprócz sygnalizacji dźwiękowej, wykorzystują sygnalizację świetlną (migania żarówki lub lampy błyskowej). Które z nich wybrać? Decyzja należy do Ciebie, jednak jeśli zależy Ci na jak najlepszym efekcie odstraszającym potencjalnych złodziei i włamywaczy, polecamy zastosowanie modeli wyposażonych w sygnał zarówno akustyczny, jak i optyczny.

Sygnalizatory zewnętrzne posiadają obudowę odporną na uszkodzenia oraz na zalanie. W dodatku, posiadają zabezpieczenie antysabotażowe, które powoduje uruchomienie alarmu, gdy ktoś otworzy obudowę sygnalizatora. Przekłada się to na ich wytrzymałość i zapewnia trwałość użytkowania urządzeń.

Oferujemy duży wybór bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych zarówno własnej produkcji, jak i uznanych marek światowych. Możesz wybrać niezbędny system oraz kupić bezprzewodowe syreny zewnętrzne dostosowane do wymagań osobistych. Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia!

Bezprzewodowe wewnętrzne syreny alarmowe: jak wybrać

Bezprzewodowe wewnętrzne syreny alarmowe przeznaczone są do ostrzegania o zagrożeniach (włamanie intruza, pożar, zalanie wodą oraz inne). Zasada działania polega na tym, że otrzymując informację o alarmie od centrali, włączają syrenę alarmową, informując ochroniarzy lub właścicieli o zaistnieniu zagrożenia.

Funkcje bezprzewodowych sygnalizatorów wewnętrznych

Są dwa różne typy bezprzewodowych sygnalizatorów wewnętrznych: akustyczne oraz optyczno-akustyczne.

Sygnalizatory akustyczne wykorzystują sygnalizację dźwiękową o natężeniu od 80 do 110 dB.

Sygnalizatory optyczno-akustyczne, oprócz sygnalizacji dźwiękowej, wykorzystują sygnalizację świetlną (migania żarówki lub lampy błyskowej).

Bezprzewodowe sygnalizatory wewnętrzne zasilane są przez baterię oraz przekazują sygnał do centrali alarmowej drogą radiową. Nie potrzebują prowadzenia przewodów oraz charakteryzują się małym stopniem skomplikowania. Możesz w łatwy sposób uruchomić sygnalizator, nie posiadając zaawansowanej wiedzy technicznej. Instrukcja użytkownika umożliwia konfigurację całego systemu oraz samodzielny montaż bez konieczności korzystania z usług fachowca firmy instalującej. Wykorzystanie bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych może być dostosowane do specyfiki każdego mieszkania.

Korzyści ze stosowania wewnętrznych syren alarmowych

W podsumowaniu można stwierdzić że sygnalizatory wewnętrzne są elementem niezbędnym dla dowolnego systemu alarmowego, zarówno zniechęcają intruza do włamanie jak i ostrzegają o zagrożeniu (pożar, zalanie wodą oraz inne).

Możesz wybrać niezbędny system na naszej stronie internetowej oraz kupić bezprzewodowe syreny wewnętrzne dostosowane do wymagań osobistych. Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Zamów w naszym bogato wyposażonym sklepie wysokojakościowe sygnalizatory alarmowe i podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia!