Czujki zalania 8

Show By: 12 24 36
Czujnik zalania wodą nie zapewnia niezawodne działanie instalacji wodnej, lecz jest bardzo użyteczny, jako ochrona i zapobieganie ewentualnym zniszczeniom wywołanym zalaniem wodą pomieszczeń lub urządzeń.

Pojawienie się wody na elektrodach czujnika powoduje wywołanie sygnalizacji lokalnego systemu alarmowego. Koszt za czujki zalania wodą zależy od rodzaju podłączenia, rozmiaru obudowy, łatwości w użyciu oraz innych opcji dodatkowych.

Oprócz przekazywania informacji o zagrożeniu do centrali alarmowej, czujki zalania służą do sterowania innych urządzeń. Do przykładu, po wykryciu przecieku przez czujki zalania, centrala alarmowa wyposażona w elektrozawory odetnie wodę.

Czujkę zalania warto kupić już nawet dlatego, że szkody spowodowane zalaniem własnego mieszkania lub szkody w mieszkaniu sąsiada mogą wynosić wartość kilkakrotnie wyższą niż cena, zapłacona za czujkę. Czujniki zalania wodą zdobywają coraz większą popularność związaną z kosztem, łatwością w obsłudze oraz podłączeniu bezprzewodowym do centrali alarmowej.

Bezprzewodowe czujki zalania gsm przeważnie montują się samodzielnie bez korzystania z usług fachowca firmy instalującej. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów bezpieczeństwa, więc w razie którychkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 390 63 83. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia!