Czytniki zbliżeniowe 16

Show By: 12 24 36
Czytnik kart bezstykowych to jeden z podstawowych elementów systemu kontroli dostępu, który ma za zadanie ograniczenie dostępu nieuprawnionych użytkowników do określonych stref. Bardzo często stosowane są w wielkich zakładach pracy, hal produkcyjnych, centrum biznesowe oraz innych stref chronionych. Standard Em-marine jeden z najbardziej rozpowszechnionych formatów wykorzystywanych dla identyfikacji bezstykowej drogą radiową. Identyfikatory Em-Marine występują w różnych formach. Do najpopularniejszych należą karty zbliżeniowe, breloki i pastylki.

Karty bezstykowe Em-Marine klasyfikowane są jako identyfikatory pasywne. Nie posiadają własnego źródła zasilania, lecz zasilane na zasadzie indukcji magnetycznej. Karty zbliżeniowe Em-Marine nie dają się do przekodowywania, współpracują z czytnikami zbliżeniowymi o częstotliwości 125 kHz, oraz sprawnie działają w zasięgu od 5 do 70 cm. W dodatek, karty EM-marine posiadają unikalny 40-bitowy kod, który jest zapisywany na etapie produkcji karty – jest to numer identyfikacji karty. Komunikacja między kartą a czytnikiem realizowana jest poprzez protokół otwarty , który sprawia, że kartę jest bardzo prosto skopiować. Jednak, karty bezstykowe Em-marine bardzo skutecznie komunikują zarówno z zbliżeniowymi czytnikami wewnętrznymi Em-Marine, jak i czytnikami zewnętrznymi kart Em-Marine.

Niska cena w połączeniu z łatwością użytkowania sprawia, że karty Em-Marine zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Stanowią tanie i skuteczne rozwiązanie wspomagające zarządzanie personelem oraz rejestrację zdarzeń dla wielu przedsiębiorstw.

Czytniki kart w standarcie Em-Marine przeważnie stosowane są:

- dla rejestracji zdarzeń na terenie strzeżonym;

- dla rejestracji obecności w uczelniach lub ewidencji czasu pracy poszczególnych pracowników;

- jako zamki elektroniczne dla hoteli;

Specjalizujemy się na sprzedaży urządzeń dla systemów kontroli dostępu, więc w razie którychkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem wsparcia technicznego lub zadzwonić pod numer (+48) 22 390 63 83. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia!