Czytniki

Wybrany 29
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Jak wybrać czytniki do kart zbliżeniowych?

System kontroli dostępu to najskuteczniejsze zabezpieczenie swojego majątku, dostępu do konkretnych pomieszczeń lub samego siebie. SKD to zautomatyzowana sieć urządzeń, które połączone ze sobą zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. W skład systemu KD mogą wchodzić różne urządzenia, takie jak czytniki, kontrolery czy zamki elektryczne.

Czym charakteryzują się czytniki do kart zbliżeniowych?

Czytnik kart zbliżeniowych to profesjonalny sprzęt, który jest używany głównie w biurowcach i firmach w celu kontroli osób wchodzących do budynku i wychodzących z niego. To skuteczny sposób zbierania informacji o czynnościach wykonywanych przez pracowników.

Produkty z tej kategorii mogą mieć różne kształty i rozmiary. Najczęściej są to drobne urządzenia, które wykorzystują fale radiowe lub magnetyczne. Używa się do nich specjalnych dedykowanych kart, które działają z odległości kilku milimetrów. Czytniki do kart zbliżeniowych powinny być przystosowane do pracy na zewnątrz – często są odporne na wszelkie trudne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy wysoka temperatura.

Czytniki do kart zbliżeniowych mogą pracować w różnych standardach łączności – RFID, NFC lub SmartCard. Przesył danych odbywa się za pośrednictwem sieci bezprzewodowej Wi-Fi lub tradycyjnego połączenia Ethernet. Możemy także spotkać się z urządzeniami z interfejsem USB. Czytniki do kart zbliżeniowych mogą być połączone z innymi sprzętami i urządzeniami, co pozwoli utworzyć zautomatyzowaną sieć zabezpieczającą nasze przedsiębiorstwo. Ceny różnią się w zależności od materiałów użytych do produkcji, a także wykorzystanej i wspieranej technologii.

Zakup czytników do kart zbliżeniowych przez sklep internetowy

Najlepszą jakość sprzętów technologicznych zapewni jedynie kupowanie produktów ze sprawdzonych stron. Warto zapoznać się z ofertą renomowanej firmy Secur, która współpracuje z producentami dostarczającymi najwyższej jakości rozwiązania. Produkty dostępne w sklepie są dokładnie testowane przez wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu mamy gwarancję długotrwałej i skutecznej ochrony. Przedsiębiorstwo posiada swoje filie w Warszawie oraz Krakowie, jednak możliwa jest dostawa do innych dużych miast, takich jak Katowice, a także innych miejscowości na terenie całej Polski.