OCHRONA OBIEKTÓW

We współpracy z partnerami nasza firma proponuje podłączenie instalacji alarmowych obiektów Państwa do agencji ochrony. Alarm, podłączony do stacji monitoringu profesjonalnej firmy – to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony obiektu. Zasada jego działania jest dość prosta. System alarmowy instaluje się w obiekcie. Przy włamaniu zostaje wygenerowany alarm, który następnie przesyła się do stacji monitorowania. W chwili otrzymania sygnału operator wysyła patrol interwencyjny do obiektu.
Na dzień dzisiejszy taki schemat ochrony obiektów dobrze się sprawdza w stosunku cena/jakość. Z jednej strony, nie ma potrzeby zatrudniać na stałe ochroniarza w biurze. Ochroniarz "dzieli" się na kilka biur. Z innej strony, w razie alarmu Wam nie trzeba będzie samodzielnie jechać do obiektu, na sygnał alarmowy zareagują fachowcy. Taki monitoring jest wykorzystywany w ochronie mieszkań, domów podmiejskich, biur, sklepów, magazynów itp.

Zwracamy uwagę, że współpracujemy ze wszystkimi czołowymi operatorami na rynku monitoringu. Więc, zależnie od lokacji Państwa domu, biura czy magazynu potrafimy zaproponować warianty od kilku ochronnych firm, z różnymi pakietami cenowymi, warunkami, operatywnością itd. Zwróćcie się do nas i z pewnością otrzymacie optymalną dla Was propozycję!