Biometryczny terminal z funkcją pomiaru temperatury

Wybrany 5

Terminal biometryczny - bezprzewodowy pomiar temperatury 

Terminale biometryczne to precyzyjne urządzenia kontroli dostępu, które umożliwiają błyskawiczną weryfikację temperatury ciała oraz analizę twarzy. Urządzenia te zbierają informacje na podstawie skanu twarzy lub dłoni, a następnie błyskawicznie przetwarzają je w czasie rzeczywistym. Zastosowane w nich nowoczesne systemy weryfikacji komputerowej umożliwiają natychmiastową rozpoznawalność nawet z dużych odległości. Urządzenia zapisują dane zebrane w rejestrze, pozwalając ustalić źródło infekcji w przypadku wykrycia.  

Bezpieczeństwo i kontrola 

Odpowiednio wykorzystane terminale biometryczne mogą przyczynić się do znacznego zmniejszenia infekcji oraz rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych. Sprawdzą się nie tylko jako narzędzia weryfikacji w kluczowych węzłach komunikacyjnych, szpitalach ale również w mniejszych obiektach takich jak przychodnie, zakłady pracy, czy szkoły. Wszystko za sprawą błyskawicznej analizy wynoszącej zazwyczaj poniżej jednej sekundy.

Prosta integracja z systemami 

Urządzenia do biometrycznej analizy mimo swojej złożoności są bardzo proste w obsłudze i integracji z pozostałymi systemami bezpieczeństwa. Sterowanie jest intuicyjne za sprawą dotykowych wyświetlaczy, a także możliwością sterowania terminalem za pośrednictwem dedykowanych aplikacji. Bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najlepszą decyzję w celu zwiększenia bezpieczeństwa.