Pomiar temperatury

Technologia, która zapewnia bezpieczeństwo  

W dobie globalizacji i szybkich podróży, ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych oraz wirusów jest realne jak nigdy przedtem, co pokazała obecna pandemia COVID 19. Dlatego też, tak ważne stały się urządzenia, które dają możliwość szybkiego wykrycie infekcji. Jak jednak dokonać weryfikacji w miejscach, w których przemieszczają się setki lub tysiące osób każdego dnia? Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie takie jak systemy kontroli dostępu oraz precyzyjne kamery termowizyjne z funkcją pomiaru temperatury. Urządzenia te, stają się standardem w wielu miejscach takich jak: lotniska, obiekty użytku publicznego, stacje metra, czy nawet zakłady pracy. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie odbywa się przepływ ludzi na masową skalę. Systemy te pozwalają błyskawicznie i bezkontaktowo wykryć początkowe stadia choroby, poprzez weryfikację danych biometrycznych ze skanu twarzy lub analizę termowizyjną temperatury ciała. 

Nowe możliwości weryfikacji   

Systemy służące do analizy biometrycznej były jeszcze do niedawna technologią stosunkowo drogą i mało dostępną. Obecnie trend ten zmienia się i systemy biometrycznej weryfikacji stają się coraz częściej spotykane oraz przystępne dla firm i osób prywatnych. Gwarantują szybkie wykrycie zagrożenia, a co za tym idzie dają natychmiastową możliwość reakcji. Kamery termowizyjne mogą być z kolei bardzo łatwo zintegrowane z pozostałymi systemami zabezpieczeń antywłamaniowych i monitoringu, zwiększając znacznie zakres bezpieczeństwa oraz kontroli. 

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najlepszą decyzję w celu zwiększenia bezpieczeństwa.