Co Daje Partnerstwo

Stając się naszym partnerem, od razu otrzymujesz cały szereg korzyści:

Konkurencyjne ceny
Współpracując z naszą firmą otrzymujesz sprzęt z pierwszych rąk. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są wyprodukowane przez naszą firmę lub przez naszych partnerów. Otrzymujesz sprzęt bez pośredników, dlatego oferujemy Ci konkurencyjne ceny.


Rabaty
Wszystkim partnerom proponujemy rabaty na sprzęt oferowany przez naszą firmę.

Wsparcie reklamowe
Wsparcie reklamowe dla partnerów - rzecz nie mniej ważna od rabatów. Sprzedaż staje się skuteczną dzięki pięknym stoiskom i broszurom. Jesteśmy dumni z naszych materiałów reklamowych, przecież one są rzeczywiście wysokiej jakości. Zostały stworzone przez fachowych projektantów i marketingowców. A więc jesteśmy pewni, że nasze wsparcie reklamowe jest warte wysokiej oceny. Wszystkim naszym partnerom nadajemy:
  • materiały reklamowe w formie elektronicznej dla druku katalogów, broszur, ulotek itp. Współpracując z naszą firmą, nie musisz się martwić o stworzeniu reklamy! Materiały poligraficzne wykonane są w wysokiej jakości,teksty są sprawdzane pod względem poprawności ortograficznej oraz pod względem błędów technicznych.
  • wydrukowane materiały reklamowe. Przy zakupie sprzętu na pewną sumę otrzymujesz wydrukowane materiały reklamowe. Nie musisz wydawać pieniądze na druk! Wszystko zrobiliśmy dla Ciebie!
  • grafika stoisk dla sklepów w formie elektronicznej. Oprócz materiałów poligraficznych, z radością nadamy Ci grafikę stoisk dla demonstracji naszego sprzętu w punktach handlowych. Posiadamy bogate doświadczenie sprzedaży w sieciach handlowych. Więc, nasze materiały reklamowe dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zwracamy uwagę, że mamy katalog stoisk, w którym są obecne warianty o różnych rozmiarach i formatach. To pozwoli wybrać najskuteczniejszy wariant dla Twojego punktu handlowego!
  • banery internetowe. Chcesz reklamować swoje usługi on-line? Żaden problem! Z radością nadamy Ci banery dla reklamy w internecie, które już będą zawierać Twoje dane kontaktowe.
  • umieszczenie Twoich danych kontaktowych na naszej stronie internetowej. Przy zakupie jednorazowym o dużej wartości, będą dodane Twoje dane kontaktowe do rozdziału kontaktów na naszej stronie internetowej. Co to daje? Większy dochód. Przecież naszą stronę internetową codziennie oglądają setki użytkowników, interesujących się zakupem sprzętu ochronnego!
Operatywny Serwis
Którykolwiek, nawet najbardziej niezawodny sprzęt może się zepsuć. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są wyprodukowane lub importowane przez naszą firmę. Umożliwia to naprawienia wadliwego lub zepsutego urządzenia w naszym Centrum Serwisowym. W dodatku, to pozwala usunąć 90% usterek w ciągu jednego dnia! Ze względu na ważność zadań, do realizacji których są wykorzystywane nasze urządzenia, operatywny serwis techniczny odgrywa bardzo ważną rolę.

Wsparcie techniczne dla Twoich klientów
Pomoc Działu Wsparcia Technicznego jest dostępna jak dla Ciebie, tak i dla Twoich klientów. To znaczy, że po sprzedaży sprzętu, Twoi klienci mogą skorzystać z pomocy doświadczonych konsultantów naszej firmy. To Cię uwalnia od konsultacji rutynowych. Odpowiednio daje czas dla nowych sprzedaży!