Sieciowe rejestratory IP (NVR) 45

Show By: 12 24 36
Cyfrowe rejestratory wideo NVR (ich jeszcze nazywają sieciowe czy ip wideorejstratory) są stworzone dla nagrywania i odtworzenia strumieni wideo z ip-kamer i montażu dużych systemów ochronnego monitoringu wideo, gdzie ma miejsce terytorialna odległość budowli i jest ważny fakt obecności sygnału wideo o wysokiej jakości. Nasza kompania proponuje szeroki asortyment NVR rejestratorów, dzięki którym potraficie stworzyć wielofunkcyjny ochronny system obserwacji za waszym obiektem za rozumną ceną.

Sieciowe ip rejestratory wideo są autonomicznymi urządzeniami, przeznaczonymi do wyświetlania i przechowywania informacji wideo, która jest przekazywana z ip- kamer w już ocyfrowanym wyglądzie.

Rejestrator wideo NVR ma optymizowany i intuicyjnie zrozumiały interfejs, który znacznie upraszcza pracę użytkownika, więc ustawienie sieciowego rejestratora (również jak i ip kamer monitoringu, podłączonych doń) i dostępu do systemu monitoringu nie będzie trudne. Cena na NVR rejestrator waha się zależnie od modelu, funkcjonalnych charakterystyk, maksymalnej ilości podłączanych ip- kamer (8, 16, 32 kamer).