Monitory do kamer

Wybrany 20
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2

Monitory CCTV: funkcje urządzenia

Przed wyborem odpowiedniego monitora do kamer CCTV trzeba zdecydować jaka przekątna ekranu będzie dla nas odpowiednia, aby wygodnie oglądać transmisje wideo. 

Warto pamiętać, że im więcej kamer jest wykorzystywanych w systemie monitoringu, tym większa powinna być przekątna ekranu danego monitora. Jeśli w danym miejscu jest maksymalnie 10 kamer, to optymalnym wyborem byłby monitor posiadający przekątną ekranu na poziomie 22-24 cali. W przypadku użycia większej liczby kamer zaleca się wybór modeli posiadających przekątną od 32 cali. Pozwala to na monitorowanie obrazu z każdego urządzenia bez utraty jakości.

Istotnym elementem jest też rozdzielczość wyświetlanego obrazu. Standardową rozdzielczością jest jakość FullHD (1920 x 1080). Jest to absolutne minimum wyświetlanych pikseli jeśli zależy nam na wyraźnym obrazie. Zasada jest prosta - im wyższa rozdzielczość tym obraz jest ostrzejszy i wyświetla więcej szczegółów, dzięki czemu możemy dostrzec najdrobniejsze detale. Monitory mogą także być wyposażone w piloty zdalnego sterowania. Pozwala to na sterowanie systemem za pomocą pilota z dowolnego miejsca. Dodatkowo pozwala to też na regulację jasności obrazu, głośności dźwięku, odtwarzania informacji, itp.

Szеroka gama oferowanych produktów:

Na naszej stronie internetowej możesz odnaleźć wiele modeli monitorów do kamer CCTV. Szеroki asortyment monitorów do kamer CCTV oferowany przez naszą firmę umożliwia rozbudowanie nie tylko profesjonalnego systemu wideodomofonowego, ale również funkcjonalnego systemu kontroli „inteligentnego domu”.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114, doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem.