Termowizyjne

Wybrany 6

Kamery termowizyjne - wojskowe rozwiązania w cywilnej służbie 

Kamery termowizyjne to technologia opracowana na potrzeby wojska, która znalazła również szerokie zastosowanie na rynku cywilnym. Od lat z powodzeniem używane są przez straż pożarną, ułatwiając wykrywanie źródła pożaru, czy służby ratunkowe, które wykorzystują termowizję do odnajdowania śladu termicznego np: zagubionej w górach osoby. Obecne doświadczenia związane z błyskawicznym rozprzestrzenianiem się chorób zakaźnych oraz wirusów, które mogą błyskawicznie przerodzić się w pandemię wykazały, że kamery te świetnie sprawdzają się jako narzędzia kontroli i wczesnego wykrywania ognisk zainfekowania. Umieszczone w kluczowych węzłach komunikacyjnych takich jak lotniska, stacje metra, czy porty pozwalają poprzez analizę termiczną ciała, wykryć w tłumie osoby o podwyższoną temperaturą.   

Niezawodna precyzja 

Kamery wyposażone w termowizję są w stanie precyzyjnie i bezkontaktowo dokonać pomiaru temperatury w tłumie z dokładnością nawet od 0,1°C do 0,3°C. Zastosowane w kamerach termowizyjnych technologie, zapewniają dokładną analizę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwa jest błyskawiczna reakcja w przypadku wykrycia odstępstw od normy. 

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najlepszą decyzję w celu zwiększenia bezpieczeństwa.