Kamery IP zewnętrzne 112

Show By: 12 24 36
Kamera IP - niezawodne i wielofunkcyjne urządzenie, które skutecznie jest stosowane w systemach monitoringu różnego rodzaju. Zależnie od środowiska terenu strzeżonego i warunków klimatycznych stosują się różne rodzaje kamer. Kamery klasyfikowane są według docelowego przeznaczenia na takie rodzaje: Kamery IP do monitorowania wewnątrz pomieszczeń oraz kamery IP do monitorowania na zewnątrz.

Szerokie możliwości i opcje dodatkowe powodują że kamera IP posiada zwierzchnictwo nad kamerą analogową. Jeśli kamery IP nie różnią się od analogowych zewnętrznie, funkcjonalność umożliwia poszerzyć diapazon możliwości, co powoduje, że kamery IP stają się coraz bardziej elastyczne dla rozbudowy kompleksowych systemów monitoringu.

Przed zakupem zewnętrznych kamer IP warto zwrócić uwagę na jej charakterystyki techniczne: zdolność przekazywania obrazu w warunkach niskiego oświetlenia lub w całkowitej ciemności, odległość i szerokość oświetlania podczerwieni, stopień odporności na wpływ czynników atmosferycznych i mechanicznych, rozmiar przetwornika, rozdzielczość obrazu i wiele innych. Zależnie od charakterystyk technicznych i możliwości funkcjonalnych zmienia się cena na kamery IP zewnętrzne.

Zewnętrzny monitoring IP odgrywa znaczącą rolę w systemach zabezpieczeń, dla tego że umożliwia kontrolowanie terenu na zewnątrz obiektu, co w większości wypadków może stać się czynnikiem odwrócenia niesankcjonowanego i niepożądanego włamania na teren strzeżony.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 390 63 83. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia oraz dobrać odpowiedny najlepsz