Kamery IP wewnętrzne 49

Show By: 12 24 36
Kamery IP wewnętrzne zawierają przeważnie miniaturową obudowę. To umożliwia na wewnętrzne zainstalowanie kamer nie powodując szkody dla wystroju pomieszczenia. Wewnętrzna kamera IP to jest doskonały wybór na instalowanie monitoringu w mieszkaniach, domkach lub biurach.

Kamera IP Wi-FI przeważnie nie kosztuje dużych pieniędzy, jednocześnie posiadają szeroki szereg możliwości. Bardzo często możliwości bezprzewodowych kamer IP przekraczają możliwości wielkich kamer zewnętrznych i kopułkowych pod względem funkcjonalności.

Kamery IP wewnętrzne bardzo często zawierają wbudowany moduł WI-FI dla podłączenie do sieci bezprzewodowej; przeważnie wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik, umożliwiając dwukierunkową kontrolę audio (podobnie do domofonu). Większość bezprzewodowych kamer IP WI-FI wyposażone jeszcze w podświetlenie IR, umożliwiając rejestrowanie zdarzeń nawet w całkowitej ciemności. Niektóre wśród kamer ip potrafią autonomicznie nagrywać wideo i zdjęcia na kartę pamięci oraz wysyła informację o alarmie i zdjęcia na e-mail. W dodatek, kamera IP WI-FI posiada wystarczający kąt widzenia żeby osiągnąć pomieszczenie o średnim rozmiarze.

Wygodny przegląd wideo i sterowanie kamerą jest możliwe zarówno z komputerów stacjonarnych i laptopów, jak i z urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów. W zestawie przeważnie znajduje się solidny i wygodny uchwyt pozwalający zamocować aparat na ścianie, suficie lub innej płaskiej powierzchni.