Kamery IP kopułkowe 146

Show By: 12 24 36
Kamery IP kopułkowe - również znane jak Dome Camera - spoiste urządzenie z obudową, która dokonana jest w postaci kopułki. Do zalet takich kamer można odnieść niewidoczność, oszczędny dizajn, trudność wyznaczenia kierunku i kąta widzenia kamery. Zaletą kamer kopułkowych jest szczelna obudowa, która zapewnia całkowitą odporność na wpływ czynników atmosferycznych i mechanicznych. Nie biorąc pod uwagę wyżej wymienionych opcji, kamery kopułkowe nie różnią się od innych kamer sieciowych. Oferujemy szeroki asortyment kamer IP kopułkowych, które odpowiadają współczesnym wymogom dla rozbudowy systemów monitoringu:

Fiksowane kamery IP kopułowe, w których tuż po ustawieniu konfiguruje się kierunek przeglądu obrazu. Taką kamerę można skierować w dowolnym kierunku. Oprócz tego, kierunek obiektywu większości kopułek jest praktycznie niewidzialny (w celu zmylenia włamaczy).

Obrotowe kamery IP kopułkowe czy PTZ-kamery, obiektyw których za pomocą urządzenia obrotowego może automatycznie skierować się w stronę lokalizacji wydarzeń alarmu. Wyżej wymienione kamery posiadają typ obiektywu o zmiennej ogniskowej. Kamery obrotowe IP mogą posiadać takie opcje dodatkowe jak nieprzerwane panoramowanie, predyspozycja i powiększenie obrazu, detekcja ruchu i dźwięku. Takie kamery idealnie pasują dla monitorowania ulic miast, portów lotniczych, morskich. Obudowy zewnętrznych kamer IP kopułkowych jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz posiadają klasę szczelności IP66.

Kamery IP kopułkowe nie muszą posiadać dodatkową ochronę obudowy dla użycia na zewnątrz. Istnieją modele ze szerokim zakresem temperatur pracy, wbudowanym grzejnikiem i wentylatorem, umożliwiając dobrać kamerę, która będzie odpowiadała niezbędnym dla Ciebie warunkom klimatycznym miejscowości.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 390 63 83. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia oraz dobrać odpowiedny najlepszy system monitoringu IP.