Dyskretna (pinhole)

Wybrany 29
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Kamery dyskretne i ich zastosowanie:

Nadzór wideo może być wykorzystywany w różnych miejscach i na wiele sposobów. Dlatego tak ważne jest, aby dostosować ten system do swoich własnych preferencji, aby był jak najbardziej skuteczny. 

Specjalne kamery IP mogą być instalowane np. jako wewnętrzne kamery wideo do nadzoru w transporcie. Takie kamery wewnętrzne zazwyczaj pozwalają na samodzielne nagrywanie na karcie SD, czyli są w pełni funkcjonalne, nawet jeśli nie ma połączenia z siecią bezprzewodową. Autonomia kamery IP, która nie wymaga stałego połączenia z komputerem, jest jej istotną zaletą przy wdrażaniu specjalistycznych systemów monitoringu wizyjnego. W tym samym czasie, podobnie jak inne kamery IP, wyspecjalizowane kamery IP mogą być podłączone do sieci lokalnej lub Internetu.

Innym rodzajem wyspecjalizowanych kamer IP są modele, które zostały zaprojektowane z oddzielnym, małym, zdalnym obiektywem, który może być zdalnie podłączony do podstawy. Taka konstrukcja kamer pozwala na wykorzystanie systemu CCTV w bardzo ograniczonej przestrzeni, gdy nie ma możliwości umieszczenia konwencjonalnych kamer IP. Są to przede wszystkim wyspecjalizowane kamery IP do bankomatów. Jednak dzięki osobnemu modułowi z miniaturowym obiektywem kamera tego typu może być stosowana w każdym innym miejscu, w którym należy prowadzić jak najbardziej dyskretny nadzór wizyjny przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu: w instytucjach finansowych i kredytowych, wystawach, muzeach, instytucjach naukowych i edukacyjnych, itp. 

Szеroka gama oferowanych produktów:

Na naszej stronie internetowej możesz odnaleźć różne modele kamer dyskretnych. Szеroki asortyment kamer dyskretnych oferowany przez naszą firmę umożliwia rozbudowanie nie tylko profesjonalnego systemu wideodomofonowego, ale również funkcjonalnego systemu kontroli „inteligentnego domu”.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114, doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem.