Bullet

Wybrany 109
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. ...

Kamery IP typu Bullet:

Podczas wyboru kamery IP typu Bullet warto zwrócić uwagę na fakt, że tego typu urządzenie jest zazwyczaj montowane na zewnątrz. Dlatego wybierając kamerę IP (szczególnie jeśli jest to kamera uliczna) warto zwrócić uwagę na jej właściwości techniczne: zdolność do transmisji rozpoznanego obrazu w warunkach słabego oświetlenia (np. w ciemności), zasięg i szerokość oświetlenia w podczerwieni, stopień zabezpieczenia kamery przed kurzem i wilgocią, wielkość ogniskowej, rozdzielczość matrycy i wiele innych. W zależności od charakterystyki technicznej i funkcjonalności różni się także cena jaką przyjdzie nam zapłacić za konkretne urządzenie.

Monitoring zewnętrzny odgrywa znaczącą rolę w systemach zabezpieczeń, ponieważ pozwala na kontrolę zewnętrznego obwodu obiektu, co w większości przypadków może być czynnikiem zapobiegającym nieuprawnionemu i niepożądanemu wtargnięciu na teren obiektu.

W naszym sklepie znajduje się szeroka gama kamer IP typu Bullet. Tutaj można kupić uliczną kamerę IP do zewnętrznego nadzoru wideo i znaleźć najlepsze kamery do użytku wewnętrznego. 

Szеroka gama oferowanych produktów:

Na naszej stronie internetowej możesz odnaleźć różne modele kamer IP typu Bullet. Szеroki asortyment kamer IP typu Bullet oferowany przez naszą firmę umożliwia rozbudowanie nie tylko profesjonalnego systemu wideodomofonowego, ale również funkcjonalnego systemu kontroli „inteligentnego domu”.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114, doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem.