Rejestrator sieciowy HikVision DS-7208HUHI-K1/E

kod: 9457
zł 1525,20
Na stanie
 • Wsparcie techniczne
 • Dostęp on-line
 • Rozszerzenie systemu
 • Połączenie za pomocą WiFi
Pokaż wszystko
 • Rejestrator sieciowy HikVision DS-7208HUHI-K1/E  DS-7208HUHI-K1/E jest nowoczesnym rejestratorem sieciowym (NVR) HIKVISIONR do kamer analogowych, umożliwiający współpracę z 8 kamerami, zdolnym do rejestracji i odtwarzania kamer o rozdzielczości powyżej 8 megapikseli. DS-7208HUHI-K1/E jest wyposażony w 1 port SATA do dysku twardego o pojemności do10 TB. Rejestrator współpracuje z monitorem VGA lub HDMI. Rejestrator posiada 8 portów PoE, oraz wspiera dekodowanie obrazów z kamer z H.264 i H.265. Rejestrator cechuje wysoka wydajność pracy w sieci 

   

  Rejestrator wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji (AI - Deep Learning) do klasyfikowania obiektów i potrafi wykorzystać wyniki pracy oprogramowania Deep Learning w kamerze IP lub korzystając z tej samej inteligentnej analityki wbudowanej w rejestrator. Dzięki tej inteligencji kamera i rejestrator AcuSense - bez specjalnej kalibracji i bez żmudnego procesu nauczania potrafią same wychwycić ludzi i pojazdy wśród masy innych obiektów zwykle obecnych w kadrze kamery. Wychwycenie przez kamerę AcuSense człowieka lub pojazdu powoduje powstanie dodatkowych metadanych. Sama kamera jaki i rejestrator mogą wykorzystać te dane do filtrowania w procesie generowania alarmów w trybie na żywo - przekroczenia linii, wejścia/wyjścia z obszaru, naruszenia obszaru przez określony czas (wtargnięcia). Wykorzystywane są one również w trakcie wyszukiwania nagrań na rejestratorze. Rejestrator może dzięki nim automatycznie – w ciągu sekund – wyświetlić nagrania zawierające w kadrach kamer tylko osoby i/lub tylko pojazdy. Klasyczne kamery IP HIKVISION, a nawet kamery IP innych producentów kompatybilne z ONVIF mogą być również przetwarzane z wykorzystaniem Deep Learning. Rejestrator pozwala na analizę strumieni wideo IP ze zwykłych kamer prowadząc ją pod kątem wychwytywania ludzi i/lub pojazdów. Rejestrator AcuSense w tym samym czasie, poza funkcjami analitycznymi, spełniają role i funkcje typowe dla klasycznego rejestratora sieciowego.

   

  • Współpraca z monitorami VGA oraz HDMI

  • Kompresja wizji H.265+/H.265/ H.264+/H.264

  • Możliwość podłączenia dysku o pojemności do10 TB

  • Obsługa do 8 kamer jednocześnie

  • 8 portów wspierające Power over Ethernet

  • Wyjście HDMI 1080p

  • Zgodność z normą ONVIF

   

   

  Mnóstwo miejsca na Twoje dane

   

  Rejestrator sieciowy HikVision DS-7208HUHI-K1/E pozwoli Ci przechować najważniejsze dane, dzięki rozbudowie pamięci masowej za pośrednictwem dysków twardych o maksymalnej pojemności sięgającej aż 10 TB. Dzięki tak dużej ilości miejsca na dysku, z łatwością pomieścisz wszystkie zapisy obrazu rejestrowane za pośrednictwem kamer, a nawet stworzysz zapis pamięci zapasowej, w celu ochrony swoich danych przed uszkodzeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zarejestrujesz wszystkie wydarzenia nawet w przypadku awarii połowy systemu.

   

  Podgląd obrazu w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080)

   

  HikVision DS-7208HUHI-K1/E pozwala obserwować zapisany przez kamerę obraz w czasie rzeczywistym w wysokiej jakości, dzięki dedykowanemu wyjściu HDMI, który obsługuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080). Wyjście HDMI pozwala na obserwowanie wydarzeń zarejestrowanych za pośrednictwem aż 8 kamer jednocześnie i to w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z komputerów stacjonarnych. Rejestrator sieciowy HikVision DS-7208HUHI-K1/E, obsługuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) z maksymalną szybkością rejestracji wynoszącą aż 60 Mbps.

   

   

  Pełna zgodność z normą ONVIF

   

  Rejestrator sieciowy HikVision DS-7208HUHI-K1/E, to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki pełnej zgodności oraz kompatybilności z urządzeniami przechwytującym obraz wideo (kamerami), posiadającymi normę ONVF, będziesz w stanie podłączyć rejestrator do obecnych kamer, bez konieczności inwestowania w modernizowanie swojego systemu monitoringu. HikVision DS-7208HUHI-K1/E, dzięki pełnej integracji z systemami Hik-Connect, uzyskasz powiadomienia za pośrednictwem aplikacji od razu gdy system wykryje nieautoryzowany ruch w obrębie chronionego terenu. Dzięki temu będziesz w stanie szybko zareagować na zaistniałą sytuację powiadamiając firmę ochroniarską.

   

   

  Wiele metod zasilania kamery

   

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości połączeń rejestratora HikVision DS-7208HUHI-K1/E do takich środków komunikacji jak przewody LAN, Ethernet, przy wykorzystaniu standardu Power over Ethernet 802.3af, możemy dostosować wykorzystanie kamery w różnych miejscach. Kamerę można też podłączyć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, wykorzystując do tego zewnętrzny zasilacz DC o napięciu 12V.

   

   

  Powiadomienia na aplikacje mobilną

   

  Usługa Hik-Connect cloud, pozwala w łatwy  i bezpośredni sposób zarządzać systemami nagrań oraz podglądu rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym z poziomu komputera, tabletu czy smartfona poprzez serwer działający w chmurze. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość uzyskania zdalnego dostępu do wszelkich informacji, oraz do samej kamery z dowolnego miejsca. Dzięki natychmiastowym powiadomieniom o zaistniałych sytuacjach, zwiększysz szybkość reakcji na działania osób niepożądanych.

  • Rejestrator sieciowy HikVision DS-7208HUHI-K1/E
   1 szt.
 • Your mark:
  Jak oceniasz produkt?
  doświadczenie w używaniu:
  Your review:
  • +Pluses product
  • -Lows product
 • brak wideo
Najpopularniejsze