Wewnętrzne kamery CVI

Wybrany 50
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

Kamery CVI wewnętrzne

Kamery wewnętrzne zawierają przeważnie miniaturową obudowę. Pozwala to na instalację kamer, nie powodując przy tym szkody w wystroju pomieszczenia. Wewnętrzna kamera to jest doskonały wybór na zainstalowanie monitoringu w mieszkaniach, domach lub biurach.

Funkcje wewnętrznej kamery

Kamery wewnętrze wykorzystują najnowsze technologie, które umożliwiają precyzyją rejestrację obrazu, a co za tym idzie skuteczną ochronę Twojego mienia. Większość kamer wewnętrznych wyposażonych jeszcze w podświetlenie IR, umożliwiają rejestrowanie zdarzeń nawet w całkowitej ciemności. Niektóre kamery potrafią autonomicznie nagrywać wideo i zdjęcia na kartę pamięci oraz wysyłać informację o alarmie i zdjęcia na e-mail. Kamery te oferują wygodny przegląd wideo i sterowanie, które jest możliwe zarówno z komputerów stacjonarnych i laptopów, jak i z urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów. 

Zabezpieczenie Twoich systemów  

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki asortyment monitoringu do użytku domowego oraz przemysłowego. Odpowiednio dobrane zestawy oferowane przez naszą firmę umożliwiają stworzenie profesjonalnego systemu monitoringu i skuteczne zabezpieczenie swojego mienia.  

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia.