Zewnętrzne kamery TVI

Wybrany 4

Nowoczesne kamery analogowe TVI

Jednym z najbardziej popularnych sposobów na utrzymanie bezpieczeństwa na danym terenie są kamery do monitoringu zewnętrznego. Nowoczesne technologie pozwalają na utrzymanie maksymalnego poziomu ochrony. Sprawdź, gdzie kupić kamery zewnętrzne i na co warto zwrócić uwagę.

Kamery do monitoringu na zewnątrz – jaki model i rodzaj wybrać?

Kamery przemysłowe – przeznaczone do użytku na zewnątrz budynku – to coraz popularniejsza metoda monitoringu dużych i tych nieco mniejszych przestrzeni. Na polskim rynku dostępne są zarówno kamery analogowe, jak i cyfrowe. Obie z nich mogą oferować obraz w jakości HD lub Full HD.

Stosowane powszechnie kamery analogowe charakteryzują się dalekim zasięgiem przesyłania sygnału oraz możliwością włączenia urządzeń do większego systemu bezpieczeństwa. Modele cyfrowe są z kolei zazwyczaj połączone z siecią, dzięki czemu nie potrzebują pomocy dodatkowych urządzeń do przesyłania i składowania danych. Odległość transmisji informacji jest jednak w tym przypadku krótsza.

Przed kupnem odpowiedniej kamery, powinniśmy pamiętać o tym, że urządzenie będzie musiało pracować w trudnych warunkach klimatycznych. Monitoring powinien być dostępny bez przerwy, nawet w bardzo niskich lub wysokich temperaturach oraz w trakcie deszczu. Musimy upewnić się, że posiadana przez nas kamera CCTV zewnętrzna jest przystosowana do skrajnych gatunków pogodowych i wilgoci. Warto zwrócić uwagę na klasę szczelności obudowy – IP66 to w dzisiejszych czasach absolutne minimum. Kamery z takim oznaczeniem są w pełni pyłoszczelne oraz odporne na strumień wody na poziomie do 100 litrów na minutę.

Zabezpieczenie Twoich systemów 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki asortyment monitoringu do użytku domowego oraz przemysłowego. Odpowiednio dobrane zestawy oferowane przez naszą firmę umożliwiają stworzenie profesjonalnego systemu monitoringu i skuteczne zabezpieczenie swojego mienia. 

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia.