Kopułkowa/Turret

Wybrany 4

Kamery kopułkowe: jak wybrać

Kopułkowe kamery - również znane jak Dome Camera - spoiste urządzenie z obudową, która wykonana jest na wzór kopułki. Do zalet takich kamer można uznać małe rozmiary, minimalistyczny design, łatwość wyznaczenia kierunku i kąta widzenia kamery. Zaletą kamer kopułkowych jest szczelna obudowa, która zapewnia całkowitą odporność na wpływ czynników atmosferycznych i mechanicznych. Nie biorąc pod uwagę wyżej wymienionych opcji, kamery kopułkowe nie różnią się od innych kamer sieciowych. Oferujemy szeroki asortyment kopułkowych kamer, które odpowiadają współczesnym wymogom dla rozbudowy systemów monitoringu.

Korzyści ze stosowania kopułkowej kamery 

Ustawianie kopułkowej kamery, w której tuż po ustawieniu konfiguruje się kierunek przeglądu obrazu. Taką kamerę można skierować w dowolnym kierunku. Oprócz tego, kierunek obiektywu większości kopułek jest praktycznie niewidzialny (w celu zmylenia włamaczy).

Obrotowe kopułkowe kamery czy kamery-PTZ, posiadają obiektyw za pomocą których urządzenie może automatycznie skierować się w stronę lokalizacji wydarzeń alarmu. Wyżej wymienione kamery posiadają typ obiektywu o zmiennej ogniskowej. Obrotowe kamery mogą posiadać takie opcje dodatkowe jak nieprzerwane panoramowanie, predyspozycja i powiększenie obrazu, detekcja ruchu i dźwięku. Takie kamery idealnie pasują dla monitorowania ulic miast, portów lotniczych, morskich. Obudowy zewnętrznych kopułkowych kamer są odporne na czynniki atmosferyczne oraz posiadają klasę szczelności IP66.

Zabezpieczenie Twoich systemów 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki asortyment monitoringu do użytku domowego oraz przemysłowego. Odpowiednio dobrane zestawy oferowane przez naszą firmę umożliwiają stworzenie profesjonalnego systemu monitoringu i skuteczne zabezpieczenie swojego mienia. 

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia.