Monitoring CCTV analogowy

Korzyści płynące z zastosowania systemu monitoringu analogowego

Współczesne systemy monitoringu dzielą się na dwa rodzaje: cyfrowe oraz analogowe. Każdy z tych rodzajów ma swoje wady i zalety. Dla przykładu systemy cyfrowe bazują, na przekazywaniu wszelkich informacji za pomocą transmisji cyfrowej co sprawia, że nie posiadają one żadnych ograniczeń przepustowości, co jest ich niewątpliwą zaletą. Natomiast ich wada, to ograniczenia wynikające z zastosowania przewodów odpowiedniej długości. Mianowicie jeśli odległość pomiędzy kamerą a centralą będzie zbyt wysoka, wówczas jakość przesyłanego obrazu nie będzie zadowalająca, co w przypadku systemów zabezpieczeń jest niedopuszczalne. Kolejną wadą w porównaniu do technologii analogowych, jest dość wysoka cena. Jednak jeśli masz w planach zmodernizowanie swojego systemu monitoringu, to koniecznie weź pod uwagę właśnie system analogowy. Zwłaszcza jeśli posiadasz już systemy analogowe, ponieważ system analogowy można łatwo zmodernizować o już istniejące systemy analogowe. Połączenie przewodowe zapewnia stałą jakość sygnału, co ma ogromne znaczenie w dziedzinie monitoringu. 

Zabezpieczenie Twoich systemów 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki asortyment monitoringu do użytku domowego oraz przemysłowego. Odpowiednio dobrane zestawy oferowane przez naszą firmę umożliwiają stworzenie profesjonalnego systemu monitoringu i skuteczne zabezpieczenie swojego mienia. 

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia.