Fibaro Premium Kit

kod: 5744
zł 3800,70
Na stanie
 • Dostawa gratis
 • Gwarancyjna obsługa
 • Wsparcie techniczne
 • Rozszerzenie systemu
Pokaż wszystko
 • Fibaro Premium Kit

   

  Fibaro Premium Kit to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej. Pięć inteligentnych urządzeń, wraz z centralą Home Center Lite, otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze budynku. Urządzenia są gotowe do użycia w kilka minut, a ich wyjątkowy design wzbogaca każde wnętrze. FIBARO to nieskończone możliwości personalizacji, wszystko zależy od twoich potrzeb i preferencji. System pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo najbliższych, umożliwi zdalne sterowanie domem, sprawi, że zaoszczędzisz czas i pieniądze.

   

  System FIBARO szybko stanie się niezastąpionym gospodarzem i nieodłączną częścią Twojego domu. System inteligentnego domu pozwoli Ci zaoszczędzić czas i podnieść komfort życia. FIBARO daje możliwość integracji urządzeń domowych tak, aby wspólnie ze sobą działały. Dostępne przez internet pluginy umożliwiają kontrolę sprzętów podłączonych do domowej sieci LAN. Zarządzaj kinem domowym, systemami alarmowymi, interkomami i innymi urządzeniami korzystając z intuicyjnej aplikacji FIBARO. FIBARO to nieograniczone możliwości dla Ciebie i Twojej rodziny. FIBARO PREMIUM KIT to dopiero początek. Istnieje wiele innych urządzeń oferujących wyjątkowe funkcjonalności, które czekają tylko, aby je odkryć. Poznaj ich możliwości i przekonaj się, jak inteligentny może być Twój dom. 

    

  Fibaro Home Center 2

   

  • Obudowa wykonana z litego aluminium

  • Prosta i szybka instalacja

  • Szybki procesor oraz znacznie zwiększone

  • Zasoby pamięci

  • Bezprzewodowa technologia Z-Wave

   

  Home Center 2 to niezbędny element systemu FIBARO, bez którego reszta urządzeń wchodzących w skład alarmowego systemu bezpieczeństwa oraz systemów inteligentnego domu, byłaby tylko skupiskiem ładnych przedmiotów. Centrala ma za zadanie zbieranie wszelkich informacji ze wszystkich urządzeń, a następnie przekazywanie alertów oraz powiadomień bezpośrednio do użytkownika za pośrednictwem aplikacji. 

   

   

  System, który nieustannie się rozwija

   

  Partnerstwo technologiczne FIBARO z największymi firmami z branży security nieustannie powiększa się o kolejne urządzenia, które są w pełni kompatybilne z urządzeniami systemow FIBARO. Dzięki temu możesz bez końca rozwijać swój domowy ekosystem, nad którym kontrolę sprawuje Home Center 2.

   

   

  Zarządzanie na najwyższym poziomie

   

  Ciągle rozszerzająca się oferta integracji z kluczowymi platformami, umożliwia coraz łatwiejsze zarządzanie systemami inteligentnego domu np. przy pomocy asystentów głosowych, oznacza niemal niekończące się możliwości. Home Center 2 łącząc w sobie funkcjonalności produktów innych firm sprawia, że nasz dom działa bez naszej pomocy.

   

   

  Zarządzanie z poziomu ręki 

   

  Monitorowanie, konfiguracja oraz zarządzanie wszystkimi opcjami inteligentnego domu, możliwe jest z poziomu aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu. Może to być  komputer, tablet, smartfon, a nawet Apple Watch. Dzięki temu na bieżąco będziesz otrzymywać powiadomienia o zaistniałych sytuacjach w swoim domu. Analizując historię swoich działań sprawdzaj jakie ponosisz wydatki za energię elektryczną. Zarządzaj urządzeniami gospodarstwa domowego, aby w momencie powrotu do domu Twój dom witał Cię ogrzanym wnętrzem do odpowiedniej temperatury. Steruj Systemem FIBARO tak, jak lubisz, kiedy tylko chcesz, gdziekolwiek chcesz.

   

   

  Wygodne scenariusze zarządzania

   

  Sprawdzaj i od ręki wprowadzaj swoje scenariusze w życie, korzystając z intuicyjnych scenariuszy, zarządzaj takimi elementami swojego inteligentnego domu jak: oświetlenie, podlewanie ogrodu i wiele innych.

   

   

  Bezpieczeństwo Twoich danych priorytetem

   

  Każdy użytkownik systemu FIBARO otrzymuje dostęp do swojego domu, którego dane chronione są za pomocą WAF i Anty-DDoS. Komunikacja między urządzeniami a centralą oraz hasła są szyfrowane, dlatego powierzając swój dom Systemowi FIBARO, możesz mieć pewność, że jest bezpieczny pod każdym względem.

   

   

  Najszybsza centrala dostępna na rynku

   

  Wydajne podzespoły napędzające centrale Home Center 2, kryją się pod subtelną powłoką eleganckiej obudowy. Home Center 2 pozwala na szybkie i responsywne zarządzanie wszystkimi systemami wchodzącymi w skład inteligentnego domu, zbudowanymi z wielu podzespołów.

   

   

   

  Fibaro Motion Sensor

   

  • Multisensor: 4 czujniki w jednej obudowie – wykrywa ruch, aktualną temperaturę pomieszczenia, natężenie światła, a nawet niewielkie ruchy tektoniczne

  Informacje, które przekazuje do centrali pozwalają precyzyjnie kontrolować oświetlenie, ogrzewanie czy system alarmowy

  • Inicjator „scenariuszy” np. po wykryciu ruchu zapala światło w danym pomieszczeniu, włącza muzykę i uruchamia rolety okienne

  • Zasilanie niezwykle wytrzymałą baterią (nawet do 2 lat)

  • Pracuje w bezprzewodowej sieci Z-Wave zaprojektowanej specjalnie dla automatyki budynkowej

   

  Często zdarza się, że któryś z domowników zapomina wyłączyć światło? Integracja Motion Sensora z domowym oświetleniem, to prosty sposób na oszczędzanie energii. Lampy będą automatycznie włączać się, gdy któryś z domowników wejdzie do pokoju i zgasną, gdy czujnik przestanie wykrywać ruch. Dzieci podczas swoich niewinnych zabaw potrafią stać się przyczyną drobnych szkód. Nie chcesz, aby podczas Twojej nieobecności szukały nowych zastosowań dla biżuterii, ważnych dokumentów lub drogich kosmetyków? Motion Sensor to prosty sposób na ochronę wartościowych przedmiotów. 

   

  W sytuacji, gdy czujnik wykryje ruch w pomieszczeniu, informacja o zdarzeniu zostanie wysłana na Twój telefon. Do Ciebie należy decyzja, jakie działania podjąć dalej. 

  Zamki w drzwiach i okna zamkną się, aby uniemożliwić złodziejowi ucieczkę. Jeśli z systemem zintegrowane zostały kamery, na smartfonie sprawdzisz, co dzieje się w domu. Włamywacze strzeżcie się!

   

   

  Fibaro Smoke Sensor

   

  • Poinformuje o niebezpieczeństwie natychmiast po wykryciu zagrożenia poprzez Wbudowaną syrenę i świetlne sygnały wielokolorowego oświetlenia RGB LED

  • Elektronicznie ukształtowana maskownica pozwala na jeszcze szybsze dostarczanie wpadającego dymu do sensora

  • Posiada czujnik temperatury, dzięki czemu wykryje zagrożenie, nawet jeśli nie jest wytwarzany dym

   

  Fibaro Smoke Sensor - niezawodny wykrywacz dymu i ognia Wykrywa pożar używając czujników temperatury, nawet gdy dym się nie ulatnia. Dodatkowo ukryta w urządzeniu „czarna skrzynka” zapisuje historię wydarzeń oraz poziom temperatury, pomagając wykryć, gdzie pożar został zaprószony.

   

   

   

   

  Fibaro Wall Plug

   

  • Pozwala zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi

  • Posiada funkcje pomiaru zużywanej mocy

  • Daje możliwość odczytu zużytej energii na tablecie

  • Posiada pierścień LED wskazujący pobór energii oraz alarmy w systemie

   

  Inteligentna wtyczka dla urządzeń elektrycznych z funkcją pomiaru energii

   

   

  Fibaro Flood Sensor

   

  • Czujnik zalania, monitorujący poziom wilgoci w pomieszczeniu

  • Inteligentne powiadomienie w momencie wykrycia zalania

  • Odcina dopływ wody po wykryciu przecieku

  • 2-letnia żywotność baterii

   

  FIBARO Flood Sensor odkrywa nowy wymiar harmonii i piękna. Doskonały w najdrobniejszym szczególe. Dotyka punktu, w którym design staje się sztuką. Podobnie jak w innych urządzeniach FIBARO, idealnej formie towarzyszy najbardziej zaawansowana technologia.

   

   

  Ściemniacz światła - Fibaro Dimmer 2

   

  • Reguluje jasność w pomieszczeniach

  • Pozwala włączyć zasilanie

  • Mierzy ilość zużytej energii elektrycznej

  • Możliwość stopniowego zwiększania poziomu światła

   

   

  Niepozorny wygląd, a tyle możliwości

   

  Dimmer 2 to uniwersalny moduł, który reguluje natężenie oświetlenia, i pomimo swoich małych rozmiarów posiada wiele praktycznych funkcji.

   

   

  Mniejszy niż można się spodziewać

   

  Starannie wykonany kontroler oświetlenia Dimmer 2 posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu można go umieścić w większości standardowych puszek podtynkowych i gniazd włączników.

   

   

  Sterowanie głosem

   

  Dzięki asystentowi głosowemu możesz bez problem wykonywac wszystkie czynności związane z prowadzeniem domu, relaksując się na kanapie. Nie potrzebujesz do tego smartfona. Wszystko zrobisz za pomocą prostych komend

   

   

  Prosta i szybka instalacja

   

  Zamontowanie Dimmera 2 polega jedynie na zamontowaniu go w puszce podtynkowej lub natynkowej, dzięki czemu każdy dom może zostać wyposażony w inteligentne oświetlenie. Moduł nie wymaga zmian w infrastrukturze czy instalacji elektrycznej, zatem montaż możesz wykonać sam lub skorzystać z pomocy profesjonalnego instalatora FIBARO.

   

   

  Kompatybilny z większością włączników światła

   

  Dimmer 2 może być wykorzystywany jako ściemniacz lub włącznik, zarówno w instalacjach dwu-, jak i trzyprzewodowych. Współpracuje z różnymi źródłami oświetlenia z łącznikami zarówno monostabilnymi jak i bistabilnymi.

   

   

  Inteligentne wykrywanie źródła światła

   

  Aby optymalnie wykorzystać oświetlenie w Twoim domu, Dimmer 2 posługuje się specjalnie zaprojektowanym algorytmem, dzięki czemu rozpoznaje on typ oraz źródło światła przez co może je dostosować do Twoich preferencji. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększa funkcjonalność przy jednoczesnym podniesieniu komfortu, ale również pozwala zaoszczędzić energię.

   

   

  Oświetlenie, które wpływa na Twój nastrój

   

  Bez względu na to czy spędzasz czas wolny w domu zimą czy latem, rankiem czy wieczorem, zawsze potrzebujesz innego źródła światła o odpowiednim natężeniu. Kiedy wieczorem czytasz ulubioną książkę, wybierz mocniejsze światło lampki w trosce o swój wzrok, wówczas pozostałe źródła światła w pomieszczeniu mogą być przygaszone, tworząc relaksujący nastrój.

   

   

  Pomiar zużycia energii

   

  Dimmer 2 umożliwia pomiar zużycia energii w Twoim domu. Analiza wykresów zużycia mocy i podłączonego obciążenia, pozwoli Ci na bardziej optymalne wykorzystywanie oświetlenia, co przełoży się na zmniejszenie wydatków na energię.

   

   

  Miej pełną kontrolę

   

  Bez względu na to gdzie akurat się znajdujesz, przy pomocy aplikacji zapomnisz o tym czy przypadkiem na pewno światła zostały wyłączone. Teraz włączysz je zdalnie za pomocą jednego kliknięcia. 

   

   

  Dostosuj światło do swoich potrzeb

   

  Przypomnij sobie ten moment, kiedy musisz zapalić światło w środku nocy. Skonfiguruj Dimmera 2 tak, aby o tej porze światło na korytarzu lub w kuchni nie oślepiało, a włączało się przyciemnione, delikatnie rozświetlając Ci drogę. Dimmer 2 pozwala na zaprogramowanie scen, które ułatwią Ci życie i stworzą odpowiedni nastrój w danym momencie.

   

  • Charakterystyka sterownika
   • Marka producenta
    Fibaro
   • Wsparcie scenariuszy
    Posiada
   • Częstotliwość transmisji radiowej
    868.42 MHz
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    50 м
   • Wilgotność pracy
    do 95%
   • Zakres temperatury pracy
    0°C - +40°C
   • Gwarancja
    12 miesiące
   • Standard
    Z-wave
   • Ilość urządzeń w zestawie
    6
   • Maksymalna ilość urządzeń podłączanych
    200 >
   • Sterowanie przez
    Aplikacje na Android, Aplikacje na iOS, Lokalny dostęp , Zdalny dostęp
   • Dodatkowe możliwości
    http sterowanie, sterowanie głosem, VoIP
   • Częstotliwość
    433.92 MHz
   • Programowanie rozszerzonego sterowania
    tak
   • VOIP
    tak
   • Processor
    Intel Atom 1,6 ГГц
   • Liczba portów USB
    4
   • Obudowa
    metal
   • Kompatybilny z protokołem Z-Wave
    Tak
   • Zasilanie
    220 В
  • Charakterystyka czujnika
   • Typ detekcji
    dym, ruch, zalanie
   • Typ podłączenia
    bezprzewodowe
   • Standard bezprzewodowy
    Z-wave
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    50 м
   • Częstotliwość transmisji radiowej
    868.42 MHz
   • Strefa kontroli temperatury
    -20°C - +100°C
   • Precyzyjność wymiaru temperatury
    +/- 0,5°C
   • Stopień ochrony
    IP20 / IP44
   • Typ zasilania
    bateria CR123 A
   • Zakres temperatur pracy
    -20°C - +100°C
   • Wilgotność pracy
    do 95%
   • Gwarancja
    12 miesięcy
  • Urządzenie elektryczne / funkcja sterowania oświetleniem
   • Material obudowy
    Plastik
   • Typ gniazda do podłączenia
    Euro
   • Ochrona przed przeciążeniem prądowym
    posiada
   • Standard gniazdka
    Europejski
   • Graniczna moc obciążenia
    < 0,5 кВт; < 3 кВт
   • Wilgotność pracy
    do 95%
   • Częstotliwość transmisji radiowej
    868.42 MHz
   • Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału
    50 m
   • Napięcie zasilania
    230 В
   • Stopień ochrony
    IP20
   • Gwarancja
    12 miesięcy
   • Kolor
    biały, czarny
   • Rodzaj urządzenia
    dimmer, przełącznik
   • Kompatybilny z protokołem Z-Wave
    Tak
   • Retransmitowanie paketów Z-Wave
    tak
   • Liczba kanałów
    1
   • Typ zasilania
    z sieci 220 V
   • Pobór mocy
    0,8 Вт
 • Centrala Fibaro Home Center 2
  Fibaro Motion Sensor
  Fibaro Smoke Sensor
  Fibaro Flood Sensor
  Ściemniacz światła - Fibaro Dimmer 2
  Fibaro Wall Plug
  • Centrala Fibaro Home Center 2
   Centrala Fibaro Home Center 2
   1 szt.
  • Fibaro Motion Sensor
   Fibaro Motion Sensor
   1 szt.
  • Fibaro Smoke Sensor
   Fibaro Smoke Sensor
   1 szt.
  • Fibaro Flood Sensor
   Fibaro Flood Sensor
   1 szt.
  • Ściemniacz światła - Fibaro Dimmer 2
   Ściemniacz światła - Fibaro Dimmer 2
   1 szt.
  • Fibaro Wall Plug
   Fibaro Wall Plug
   1 szt.
 • Your mark:
  Jak oceniasz produkt?
  doświadczenie w używaniu:
  Your review:
  • +Pluses product
  • -Lows product
 • brak wideo
Najpopularniejsze