Zestawy inteligentnego domu 6

Show By: 12 24 36
Aby twój dom okazał się komfortowym oraz w całości sterowanym domem przyszłości - potrzebny będzie zestaw inteligentnego domu. Kiedy kompletny zestaw inteligentnego domu zostanie zainstalowany w mieszkaniu, przejmiesz kontrolę nad wszystkimi głównymi systemami wspomagania życia Twojego domu: wentylacją, ogrzewaniem, systemem alarmowym i monitoringiem, oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. W dodatek, zestaw “inteligentny dom” jest w stanie kontrolować prawie wszystkie domowe urządzenia elektryczne.

Oferujemy zestawy, które umożliwiają stworzyć inteligentny dom samodzielnie! Dzięki temu, możesz zdobyć unikalne doświadczenie w konfigurowaniu systemu “inteligentny dom”. W dodatek, możesz w łatwy sposób ulepszyć oraz rozbudować możliwości inteligentny dom w przyszłości. Zestaw inteligentny dom możesz nabyć za niewielkie pieniądze, zwłaszcza za zestaw standardowy. Ponieważ, nawet zestaw standardowy powoduje że, mieszkanie dosłownie przemienia się.

Już nie musisz iść tam iz powrotem oraz ręcznie manipulować wszystkimi przełącznikami ściennymi i regulatorami - wszystka elektronika i oświetlenie są łatwo sterowane ze smartfonu, tabletu pod ręką lub komputera. Włączenie klimatyzacji, kocioła, oświetlenia, nawet telewizora i muzyki są dostępne z jednego centrum zarządzania “inteligentnego domu”.

W dodatek, zestaw inteligentnego domu jest w stanie dokonywać nie tylko proste działania, lecz wykonywać skomplikowane zaprogramowane scenariuszy pracy różnego sprzętu gospodarstwa domowego. Za pomocą inteligentnego domu, możliwe jest automatyczne działanie drzwi, roletów okiennych, bram garażowych, itp. Zestaw inteligentnego domu otwiera także szerokie możliwości tworzenia i utrzymania komfortowego mikroklimat w domu, a nawet w każdym pokoju oddzielnie

Niezależnie od pory roku i pogody, gwarantowany jest komfort w pomieszczeniach - zestaw inteligentnego domu będzie podtrzymywać optymalną temperatu