Zestawy inteligentnego domu

Wybrany 4

Zestawy "inteligentnego domu"

Aby twój dom okazał się komfortowym oraz w całości sterowanym domem przyszłości - potrzebny będzie zestaw inteligentnego domu. Kiedy kompletny zestaw inteligentnego domu zostanie zainstalowany w mieszkaniu, przejmiesz kontrolę nad wszystkimi głównymi systemami wspomagania życia Twojego domu: wentylacją, ogrzewaniem, systemem alarmowym i monitoringiem, oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. W dodatku, zestaw “inteligentny dom” jest w stanie kontrolować prawie wszystkie domowe urządzenia elektryczne. 

Oferujemy zestawy, które umożliwiają stworzyć inteligentny dom samodzielnie! Dzięki temu, możesz zdobyć unikalne doświadczenie w konfigurowaniu systemu “inteligentny dom”. W dodatku, możesz w łatwy sposób ulepszyć oraz rozbudować możliwości inteligentnego domu w przyszłości, a to dlatego że system inteligentnego domu posiada konstrukcję modułową. Dlatego jeśli na początku nie zdecydowałeś się na którąś z opcji, to w przyszłości nic nie stoi na przeszkodzie by taką funkcję rozbudować w oparciu o nowe urządzenia. Koszty zakupu takich zestawów nie są dużym wydatkiem, zwłaszcza jeśli chcemy ograniczyć funkcje inteligentnego domu do minimum. Dzięki funkcjom inteligentnego domu nie musisz przechodzić z jednego pomieszczenia do drugiego aby manipulować urządzeniami znajdującymi się w innych pokojach. Wszystko zrobisz w jednym miejscu za pomocą aplikacji na telefon lub komputer. Włączenie klimatyzacji, kościoła, oświetlenia, nawet telewizora i muzyki są dostępne z jednego centrum zarządzania “inteligentnego domu”. 

W dodatku, zestaw inteligentnego domu jest w stanie wykonywać nie tylko proste działania, lecz wykonywać skomplikowane zaprogramowane scenariusze pracy różnego sprzętu gospodarstwa domowego. Za pomocą inteligentnego domu, możliwe jest automatyczne działanie drzwi, rolet okiennych, bram garażowych, itp. Zestaw inteligentnego domu otwiera także szerokie możliwości tworzenia i utrzymania komfortowego mikroklimatu w domu, a nawet w każdym pokoju oddzielnie, poprzez automatyczne sterowanie klimatyzacją. 

Niezależnie od pory roku i pogody, gwarantowany jest komfort w pomieszczeniach - zestaw inteligentnego domu będzie podtrzymywać optymalną temperaturę.