Monitory do wideodomofonów

Wybrany 73
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. ...

Wideodomofony: zastosowanie 

W trosce o zapewnienie możliwie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych bliskich oraz naszego mienia, często decydujemy się na zastosowanie wideodomofonu w naszym domu. Posiadają one mnóstwo funkcjonalności, które w znaczącym stopniu wyróżniają tego typu instalacje na tle zwykłych domofonów, które pozwalają tylko i wyłącznie na weryfikację głosową danej osoby. Zastosowanie wideodomofonu w naszym domu pozwala na stałą obserwację tego co znajduje się poza naszą posesją a w niektórych przypadkach nawet na zapisywanie obrazów z zewnątrz. Użycie tego typu urządzeń sprawdzi się idealnie w gospodarstwach domowych czy też osiedlach mieszkalnych, w których wejście główne jest w jakimś stopniu zasłonięte przez ogrodzenie czy też otaczającą roślinność, co ogranicza możliwości weryfikacji danej osoby. 

Prócz samych wideodomofonów w naszej ofercie dostępne są również wszelkie akcesoria montażowe i elementy uzupełniające – panele zewnętrzne, unifony, elektrozaczepy, monitory kolorowe itp. Wybór jest ogromny i niezwykle różnorodny.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia!