Stacje bramowe

Wybrany 15
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2

Stacje bramowe: zastosowanie 

Stacje bramowe - Głównym przeznaczeniem stacji bramowych jest możliwość rejestrowania obrazu poza posesją, dzięki czemu mamy ciągły wgląd na to, kto przyszedł nas odwiedzić. Podnosi to znacząco poziom bezpieczeństwa naszego domu bądź też mieszkania, ponieważ to my weryfikujemy osobę znajdującą się przed kamerą, dzięki czemu wiemy czy dana osoba stanowi zagrożenie czy też nie. Stacja bramowa często jest określana mianem kamery wideodomofonu albo panelu i jest ona podstawowym elementem systemu monitorującego wejście do naszej posesji bez którego cały system nie miałby racji bytu. Urządzenia te na chwilę obecną są jednym z podstawowych elementów wyposażenia nowoczesnych posesji, pozwalając na utrzymanie kontaktu pomiędzy osobą znajdującą się w budynku a osobą znajdującą się poza nim. Dzięki wbudowanej kamerze możemy obserwować obraz pod różnym kątem, w miejscach o wysokim natężeniu światła a także w miejscach w których dostęp do światła jest mocno ograniczony (na szczęście wiele kamer posiada na swoim wyposażeniu wbudowaną lampę doświetlającą, która niweluje ten problem).  

Elementem wyróżniającym stacje bramowe od wideodomofonów jest to, że stacje bramowe oprócz samego podglądu, który zapewnia wideodomofon, posiada także funkcję otwierania lub zamykania bram bądź drzwi prowadzących do naszej posesji, nie tylko przez osoby znajdujące się wewnątrz budynku, ale także przez osoby z zewnątrz, które zostały do tego upoważnione. Takie osoby mogą mieć do swojej dyspozycji różne metody otwierania drzwi jak: klawiatura wbudowana w stację bramową, która po użyciu odpowiedniej kombinacji zwalnia zapadkę zaczepu elektromagnetycznego, czy też czytniki kart RFID. Każda z tych metod zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa ale także komfortu przy kontrolowaniu osób, które odwiedzają naszą posesję. 

Prócz samych stacji bramowych w naszej ofercie dostępne są również wszelkie akcesoria montażowe i elementy uzupełniające – panele zewnętrzne, unifony, elektrozaczepy, monitory kolorowe itp. Wybór jest ogromny i niezwykle różnorodny.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia!