O dostawie

Chcesz kupić nasze produkty nie spędzając dużo czasu w drodze do sklepu? Nie ma problemu! Miejsce odbioru towaru zależy od rodzaju przesyłki.

PRZESYŁKA KURIERSKA

Placówka poczty polskiej

Jak zamówić W celu zamówienia przesyłki zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta pod numer (+48) 22 390 63 83 lub dokonaj odpowiedniego wyboru na stronie internetowej. Jeśli złożyłeś zamówienie na stronie internetowej, to w ciągu jednej godziny nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia i omówienia szczegółów. Jeśli złożyłeś zamówienie na stronie internetowej poza godzinami pracy biura, specjalista skontaktuje się z Tobą w najbliższym dniu roboczym.

Czas dostawy Zamówienie wysłane za pośrednictwem kuriera zostanie dostarczone pod wskazany adres w ciągu 2 dni roboczych od daty wysłania paczki z magazynu.

Koszt dostawy Koszt dostawy wynosi od 16 zł, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.
DOSTAWA GRATIS: przy zakupach powyżej 2000 zł za wysyłkę zapłacisz 0 zł.

Odbiór towaru Towar może być dostarczony do domu, do biura lub dowolnego i wygodnego dla Ciebie miejsca. Z towarem otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty: paragon lub fakturę, kartę gwarancyjną, instrukcje użytkowania i wymagane certyfikaty. Koniecznie sprawdź kompletność sprzętu w obecności kuriera. Skargi o kompletności mogą być przyjmowane zanim kurier opuści pomieszczenie, w którym otrzymałeś towar. Uwaga: kurier nie zajmuje się instalacją sprzętu.

Jak zamówić W celu zamówienia przesyłki zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta pod numer (+48) 22 390 63 83 lub dokonaj odpowiedniego wyboru na stronie internetowej. Jeśli złożyłeś zamówienie na stronie internetowej, w ciągu jednej godziny nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia i omówienia szczegółów. Jeśli złożyłeś zamówienie na stronie internetowej poza godzinami pracy biura, specjalista skontaktuje się z Tobą w najbliższym dniu roboczym. Po tym, jak sprzęt zostanie wysłany, pracownik Działu Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą ponownie w celu podania numeru Twojej przesyłki. Koniecznie zapisz ten numer, który umożliwia Ci śledzenie oraz odebranie przesyłki.

Czas dostawy Zamówiony towar zostanie dostarczony do najbliższej placówki Poczty Polskiej w ciągu 3 dni roboczych od daty wysłania paczki z magazynu.

Koszt dostawy Koszt dostawy wynosi od 12 zł, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Odbiór towaru Zamówiony towar zostanie dostarczony do najbliższej placówki Poczty Polskiej. Aby odebrać przesyłkę powinieneś mieć przy sobie dowód osobisty oraz znać numer paczki. Z towarem otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty: paragon lub fakturę, kartę gwarancyjną, instrukcje użytkowania i wymagane certyfikaty. Koniecznie sprawdź kompletność sprzętu w obecności pracownika poczty.