Bramki obrotowe, tripody

Wybrany 16
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2

Bramki obrotowe jako system kontroli bezpieczeństwa

Bramki obrotowe, czyli inaczej tripody lub kołowroty, to nowoczesne sprzęty wykorzystywane do kontroli przepływu osób, wykorzystywane w przedsiębiorstwach oraz podczas różnego rodzaju zgromadzeń publicznych. Sprawdzą się przede wszystkim w miejscach zatłoczonych lub potrzebujących większej ochrony, takich jak lotniska, metra czy dworce. Mogą być używane również w budynkach biurowych lub firmach, gdzie będą służyć do rejestracji i kontroli czasu pracy przez pracodawcę.

Weryfikacja osób odbywa się głównie z wykorzystaniem czytnika kart lub odcisków palców, w który wyposażona jest bramka obrotowa. Dzięki temu możliwa jest całkowita kontrola nad tym, kto wchodzi i wychodzi z danego pomieszczenia. Kołowroty są niezwykle łatwe w montażu i stosunkowo niedrogie, a także bardzo wydajne. Do systemu kontroli dostępu należeć może wiele różnych urządzeń, które połączone ze sobą tworzą zautomatyzowaną sieć ochrony. SKD można dowolnie powiększać o nowe urządzenia w zależności od naszych potrzeb. Nowoczesne rozwiązania i technologie wykorzystywane przez tripody sprawiają, że uzyskujemy maksymalny poziom ochrony naszego mienia i nas samych.

Wydajny system kontroli

Doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie występuje stały przepływ ludzi, są bramki obrotowe. Ich wytrzymałość i bezawaryjność sprawia, że umożliwiają płynny ruch tłumów przy jednoczesnym sprawdzaniu prawa dostępu każdego przechodnia z osobna. Ich niewielka konstrukcja sprzyja umieszczeniu w ciasnych korytarzach lub przejściach wymagających wielu punktów kontroli koło siebie. Dzięki temu można ograniczać tworzenie się tłoku w budynkach związanych z komunikacją publiczną, muzeach czy na imprezach masowych.

Tripody sprawdzają się w każdych warunkach dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na uszkodzenia i korozję. Konfiguracja systemu pozwala dostosować kierunek pracy bramki obrotowej do aktualnych potrzeb – możliwa jest praca w trybie jednokierunkowym lub dwukierunkowym, sygnalizowanym przez wbudowany wyświetlacz LED. Tego rodzaju urządzenia gwarantują także bezpieczeństwo w sytuacjach zagrożenia. Kiedy odłączane zostaje zasilanie, ramiona opadają automatycznie i można przeprowadzić sprawną ewakuację.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy skontaktować się z działem technicznym lub zadzwonić pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Podejmij najbardziej skuteczną decyzję w celu ochrony mienia.