Artykuły

Siedem powodów, aby zainstalować kamerę IP w domu

Dzisiaj porozmawiajmy o tym, dlaczego potrzebny jest monitoring - nie w biurze, nie w magazynie, ale w domu. Zebraliśmy 7 ważnych powodów, aby zainstalować kamerę w swoim domu. Przeczytaj, wyciągnij wnioski i zadzwoń do Secur Global.

Pierwszym i oczywistym jest bezpieczeństwo Twojego mienia. Wiarygodność odkrycia kradzieży w mieszkaniach, w których jest monitoring jest w kilka razy większa. W dodatek, obecność monitoringu często zapobiega kradzieży.
Drugim powodem jest brak obawy o awaryjną sytuację. W dzisiejszych czasach wielu ludzi mieszkają pojedyńczo, rzadko przebywają w domu, zbierają się w pośpiechu. Obecność kamery w domu zwolni Cie od ciąglego martwienia o wiecznych pytaniach "Czy wyłączyłem żelazko?", "Czy nie zostało zalane mieszkanie?" itp.

Trzecim, nie mniej ważnym powodem są dzieci. Tak. Tak, kamera może być używana jako elektroniczna niania. Ważne jest, aby nie tylko zobaczyć, ale także słyszeć, co dzieje się w pokoju dziecka. Kamery, wyposażone w aplikacje mobilne Hikvision umożliwiają na to.

Dzieci rosną szybko, i przychodzi czas, gdy zostają w domu sami. Jest to czwarty powód, aby zainstalować kamerę w domu. Twoje dzieci będą zawsze nadzorowane. Nie trzeba będzie ich terroryzować pytaniami: "czy jesteś w domu?", "a kto przyszedł do nas?" i tak dalej. Będziesz w stanie połączyć się do kamery, używając aplikacji mobilnej, zerkając jednym okiem, czy wszystko jest w porządku w mieszkaniu.

Kamery należy ustawiać właścicielom zwierząt, które często nieobecne w mieszkaniu lub w domu, gdzie mieszkają osoby w podeszłym wieku, którzy nie mogą długo pozostawać bez opieki.

Ponadto kamera może również realizować szereg niestandardowych funkcji:

Piąty powód. Dzięki domowej kamerze łatwo jest odnaleźć coś utraconego w domu. Często nie pamiętamy, gdzie umieściliśmy coś ważnego, na przykład dokumenty. Dzięki monitorowaniu, możesz obejrzeć zapis, na którym zobaczysz gdzie umieśćiłeś dokumenty.

Szósty powód. Kamera umożliwia monitorować, co dzieje się na zewnątrz mieszkania. Cierpisz z powodu nieprzyjemnych sąsiadów, chuliganów? Obecność kamery na klatce schodowej, prawdopodobnie zapobiegnie występowaniu problemów. W przypadku, jeśli problemy będą występować, do momentu przybycia straży miejskiej będziesz mieć solidne dowody, że niezadowolenie jest uzasadnione.

I wreszcie, siódmy, najbardziej przyjemny powód. Kamera ogląda za twoim mieszkaniem przez cały czas. Od teraz w dobrej lub złej jakości, zawsze możesz obejrzeć pierwsze kroki dziecka, śmieszne ostępowania zwierząt domowych lub inne zabawne i niezapomniane chwile.