Artykuły

Oszałamiający sukces zespołu Ajax Systems

111

rrttwrtwt

Grupa firm „Secur” zawsze dążyła do tego, by oferować najbardziej innowacyjne, niezawodne i najlepsze rozwiązania w dziedzinie systemów zabezpieczeń. I teraz, po raz kolejny, mamy zaszczyt to potwierdzić. 22 listopada podczas ceremonii wręczenia nagród „Security & Fire Excellence Awards 2017”, „Ajax Systems” został ogłoszony zwycięzcą w nominacji „Najlepszy system zabezpieczeń roku”.

Valentin Gritsenko i Alexander Konotopsky z dumą skomentowali przyznanie nagrody.

Valentin Gritsenko, CMO Ajax Systems:

„Jest nam niezmiernie miło otrzymać najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie bezpieczeństwa na świecie. Dawid pokonał drużynę Goliatów. Firma Ajax Systems ma zaledwie 6 lat. Na rynku międzynarodowym nieco od ponad 1,5 roku. W tym czasie nauczyliśmy się produkować w Kijowie 35 000 urządzeń miesięcznie, sprzedając je do ponad 50 krajów na całym świecie i rosnąc o 7-10% miesięcznie. Prawdziwy biznes, który czyni ten świat bezpieczniejszym już teraz. Od dziś Ajax to najbardziej utytułowany profesjonalny bezprzewodowy system zabezpieczeń na rynku.”

333

Alexander Konotopsky, CEO Ajax Systems:

„Do tej pory w europejskiej społeczności zawodowej już słyszeli o Ajax. A teraz przekonali się, że naprawdę jesteśmy poważni. Jesteśmy za innowacjami, które pozwalają ludziom żyć bez nerwów w niezbyt spokojnym świecie. I będziemy nadal zdobywać sympatię europejskiego profesjonalnego rynku zabezpieczeń. Dziękujmy konkurentom, którzy nas wzmacniają. Specjalne podziękowania dla partnerów za nasze wspólne wysiłki. Jesteśmy cool.”

Międzynarodowa nagroda "Security & Fire Excellence Awards" jest znaczącym wydarzeniem. Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne i niezawodne produkty na rynku zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej. Każdego roku setki czołowych światowych firm, kandydujących do zwycięstwa w 25 kategoriach tematycznych, zbierają się w prestiżowym londyńskim hotelu Hilton w Park Lane. W tym roku sprzęt Ajax potwierdził bezwarunkowe przywództwo w dziedzinie systemów alarmowych, zostawiając za sobą tak poważnych graczy, jak Avigilon, Axis, Tyco, Pyronix.

 

 

SECUR GLOBAL Sp.z o.o

Władysława Łokietka 6A, l.12

30-010 Kraków, Polska            Tel/fax (+48) 22 390 63 83

NIP 6772396840                       Email : sales@securglobal.pl

Region 363320344                       www.securglobal.pl