Zasilanie

Akumulatory jako dodatkowe źródło zasilania 

Zasilanie jest jednym z kluczowych elementów zapewniających prawidłowe działanie wszelkich urządzeń elektrycznych. W zakresie bezpieczeństwa i ochrony, bezpieczeństwo mienia, integralności chronionego obiektu, dostępu do niego i pełnej kontroli nad tym, co dzieje się z osobami odpowiedzialnymi - wszystko zależy od działania systemu zasilania. Urządzenia zasilające stosowane w systemach bezpieczeństwa dzielą się na autonomiczne i rezerwowe źródła zasilania. Zasilanie rezerwowe należy zakupić w przypadku utraty głównego przewodu zasilającego w miejscu pracy systemu bezpieczeństwa i konieczności zapewnienia dodatkowego źródła zasilania do ciągłej pracy sygnalizatorów alarmowych w przypadku nieuprawnionego dostępu osób trzecich. Zasilanie autonomiczne będzie przydatne w przypadku konieczności zasilania systemu, który z jakiegoś powodu nie może korzystać z rezerw głównej sieci. W tym przypadku zasilanie takie staje się głównym źródłem zasilania w domach, w których występują czasowe lub stałe problemy z dostępem do energii elektrycznej, lub gdy zasilanie sieciowe w ogóle nie jest zapewnione.

Jak dobrać odpowiednie urządzenie zasilające? 

Urządzenia zasilające powinny być wybierane spośród jasno określonych celów ich użytkowania, warunków działania i przyznanego budżetu. Rynek oferuje następujące elementy zasilające, które mogą być wykorzystane do zasilania systemów zabezpieczeń: baterie, akumulatory, zasilacze, zasilacze bezprzerwowe. Wszystkie one są kompatybilne z urządzeniami obsługującymi napięcie zasilania 220+V. Niezawodny system zasilania jest więc niezbędny do ciągłej, nieprzerwanej pracy urządzeń zabezpieczających, a co za tym idzie, zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i ochrony obiektu.

Szеroka gama oferowanych produktów:

Na naszej stronie internetowej możesz odnaleźć różne rodzaje urządzeń zasilających. Szеroki asortyment urządzeń zasilających oferowany przez naszą firmę umożliwia rozbudowanie nie tylko profesjonalnego systemu alarmowego, ale również funkcjonalnego systemu kontroli „inteligentnego domu”.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114, doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem.