Okablowanie

Wybrany 115
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. ...

Siła bezpośredniego sygnału

Łączność sygnału bezpośredniego odbywa się za pomocą przewodów, które dzielą się w zależności od zadań. Transmisja sygnału w systemach monitoringu odbywa się przeważnie za pośrednictwem skrętki komputerowej, która składa się z jednej lub kilku żył, skręconych parami. Skręcone przewody są sparowane, aby poprawić transmisję sygnału.

Fizyczne skręcenie przewodów w parach pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu zakłóceń elektromagnetycznych na sygnały użyteczne - zakłócenia wpływają na przewody prawie w równym stopniu, dzięki czemu można je łatwo odizolować i odfiltrować.

Każda żyła skręcona parami jest otoczona oddzielną izolacją. Dodatkowo, sam kabel ma płaszcz zewnętrzny ale jednocześnie skrętka może mieć bardzo różne właściwości: ilość żył, rodzaj izolacji i ekranowania. Na przykład 8-żyłowa skrętka komputerowa to typowy kabel Ethernet z 4 parami.

Szеroka gama oferowanych produktów:

Na naszej stronie internetowej możesz odnaleźć różne rodzaje okablowania. Szеroki asortyment okablowania oferowany przez naszą firmę umożliwia rozbudowanie nie tylko profesjonalnego systemu alarmowego, ale również funkcjonalnego systemu kontroli „inteligentnego domu”.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114, doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem.