Karty pamięci

Wybrany 8

Więcej miejsca na zapisane dane 

Większość dostępnych kamer monitoringu ma wbudowaną pamięć, która pozwala zapisywać dane. Jeżeli jednak chcemy zbudować dużą sieć monitoringu oraz zależy nam na przechowywaniu materiału z kamer przez dłuższy czas, warto pomyśleć o rozbudowę zestawu o dodatkową kartę pamięci. W naszej ofercie znajdziesz karty o różnej pojemności oraz prędkości pracy, co pozwoli Ci dobrać odpowiednie urządzenie dla potrzeb Twojego systemu monitorowania.  Karty pamięci to doskonały sposób na przechowywanie danych, są małe, przenośne i odporne na uszkodzenia. 

Jak wybrać odpowiednią kartę pamięci?

W przypadku zakupu karty pamięci warto kierować się kilkoma parametrami, które pomogą nam określić, czy będzie ona dobrym wyborem dla naszego monitoringu. Przede wszystkim warto również uwagę na prędkość zapisu i odczytu danych, a także pojemność. Warto wybrać również kartę, ktora ma wysoką kasę wideo, co pozwoli zapisywać nagrany materiał w wysokiej jakości.  

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 22 230-21-14. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem. Możesz podjąć najlepszą decyzję w celu zwiększenia bezpieczeństwa.