Akcesoria do wideodomofonów

Wybrany 45
  1. Poprzedni
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Akcesoria do wideodomofonów 

Sieciowe kontrolery DBMS są stosowane w dużych systemach kontroli dostępu i stanowią ich integralną część.

W sieci DBMS wszystkie kontrolery są podłączone do komputera, co daje wiele korzyści związanych z organizacją i kontrolą dostępu w dużych obiektach (biura, zakłady przemysłowe, itp.). Network DBMS pozwala na wygodne zarządzanie dziesiątkami "punktów przejścia" (drzwi, bramy, punkty kontrolne), które są zainstalowane w systemach autonomicznych.

W systemie sieciowym z jednego miejsca można nie tylko kontrolować zdarzenia w całym chronionym obszarze, ale także centralnie zarządzać uprawnieniami użytkowników i utrzymywać bazę danych. Systemy sieciowe pozwalają na zorganizowanie kilku stanowisk pracy, dzieląc funkcje zarządzania pomiędzy różnych pracowników i usługi przedsiębiorstwa.

Dodatkowo, kontroler dostępu do sieci pozwala na sterowanie zamkami elektromagnetycznymi, elektrycznymi, elektromechanicznymi lub elektromechanicznymi.

Kontrolery sieciowe mogą być stosowane w różnych kombinacjach urządzeń (czytnik-czytnik/przycisk czytnika) i charakteryzują się różnymi komponentami i funkcjonalnością, co powinno być brane pod uwagę przy wyborze modelu dla danego zadania. Należą do nich: rodzaj komunikacji, liczba kontrolerów w sieci, które mogą być używane jednocześnie, pamięć użytkownika, pamięć zdarzeń, interfejs podłączenia czytnika, liczba monitorowanych drzwi, czujniki, liczba czytników i przycisków wyjściowych do podłączenia, możliwości oprogramowania, itp. 

Szеroka gama oferowanych produktów:

Na naszej stronie internetowej możesz odnaleźć różne akcesoria do wideodomofonów. Szеroki asortyment akcesoriów do wideodomofonów oferowany przez naszą firmę umożliwia rozbudowanie nie tylko profesjonalnego systemu wideodomofonowego, ale również funkcjonalnego systemu kontroli „inteligentnego domu”.

Zadzwoń do nas pod numer (+48) 222-302-114, doświadczeni konsultanci pomogą Ci z wyborem.