O firmie

Grupa firm Secur" z powodzeniem prowadzi działalność na rynku systemów zabezpieczeń już od 2008 roku. Dostarczamy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo w zakresie ochrony mienia oraz monitoringu. Obecnie rozwijamy się w następujących kierunkach:

Sprzedaż detaliczna systemów zabezpieczeń
Prowadzimy sprzedaż systemów zabezpieczeń dla klientów detalicznych. W naszej ofercie znajdują się systemy alarmowe (centrale, czujniki, sygnalizatory, dialery, klawiatury), systemy monitoringu (kamery i rejestratory), czy też systemy kontroli dostępu (czytniki, wideodomofony, zamki). Sprzedaż detaliczną prowadzimy za pośrednictwem własnej strony internetowej.

Sprzedaż hurtowa systemów zabezpieczeń
Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla firm ochroniarskich, instalatorów oraz dystrybutorów sprzętu ochronnego w całym kraju. Proponowane przez naszą firmę systemy zabezpieczeń cieszą się popularnością nie tylko na europejskim rynku zbytu, ale również w Ameryce Południowej, Azji Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Dostarczanie nowych rozwiązań

Z powodzeniem działamy także globalnie: sprowadzamy systemy zabezpieczeń z Ukrainy, USA, Chin, Tajwanu, Niemiec, Polski oraz innych krajów. Liczba marek handlowych, które reprezentujemy, stale rośnie. Wybieramy tylko sprawdzonych partnerów handlowych, którzy oferują nowoczesne technologie i rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta. Najbardziej znane marki w naszej ofercie to: AJAX, UNVTecsar, ZKTeco, HONGRUI, Hikvision, Dahua. 

Zapraszamy do współpracy. Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa w ciągle rosnącym gronie naszych stałych Klientów i partnerów. 

Kontakt

Dane adresowe: 00-132 Warszawa ul. Grzybowska 12/14, lokal 105
ul. Koszykarska 27B/26, 30-717 Kraków
Tel: (+48)  22 230-21-14
Dział Wsparcia Technicznego: Dni otwarcia: Poniedziałek - Piątek Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00 Tel: (+48) 79 939-95-91